Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

+2
Laryś
Admin
6 posters

Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Admin Pon 08 Lis 2010, 15:38

Obecny wicelider Division 3. Ciężki przeciwnik - jedyna drużyna, która nie przegrała meczu w naszej lidze.
6 spotkań - 5 wygranych, 1 remis, 19 strzelonych goli na 4 stracone....



Na dzień dzisiejszy jestem gotowy żeby zagrać II połówkę (nie mam z kim zostawić małej do 14), więc jeśli Paweł to uwzględni jestem ready....

Pozdrowienia dla wszystkich Jimmy
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Laryś Pon 08 Lis 2010, 17:18

Fajnie,że dużo osób wróci!Do tego bedzie paru nowych.Jestem pewien ,że powalczymy!Co mnie martwi ,to kontuzja naszego menago!!!Oby do soboty chłop się wyleczył!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  arek Wto 09 Lis 2010, 16:52

To napewno będzie ciężki mecz, z drugiej strony w końcu musimmy kiedyś wygrać więc mam nadzieje że to będzie właśnie teraz. Do boju UNITED!!!!!!!!!!

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Laryś Wto 09 Lis 2010, 17:55

Trzeba do tego meczu podejść z jajem(od pierwszej minuty),a nie jak baby!!!Nie obrażając kobiet:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Laryś Pią 12 Lis 2010, 17:20

Licze jutro na walke przez całe 90 min.
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  hirus Pią 12 Lis 2010, 20:57

I bez swojakow stoperzy prosze Very Happy Wierze w nasza ekipe jazda z frajerami

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Arek Bogusz Pią 12 Lis 2010, 23:50

Mam nadzieje ze chociaz niektorzy przeczytaja przed meczem ta wiadomosc. Mam kilka informacji taktycznych, z ktorymi chcialbym zeby sie wszyscy zapoznali. Na mecz wyjdziemy w innym ustawieniu 4-5-1. Chcialbym aby przez pierwsza polowe utrzymac sie bez straty bramki dlatego zageszczamy srodek pola gry dajac na defensywnego pomocnika Martina. Chlop ma duzo sily umie sie przepychac i z pewnoscia zatrzyma niejednego zawodnika. Mysle ze odleglosc pomiedzy martinem a naszymi obroncami bedzie na tyle mala ze przeciwnik nawet jak bedzie chcial przejsc Martina na szybkosc to z tylu bedzie na niego czyhał jeden ze srodkowych obroncow. Panowie tym Ustawieniem nastawiamy sie na kontre. Oznacza to ze w momencie posiadania pilki przechodzimy w ustawienie 2-5-3. gdzie boczni obroncy podchodza na wysokosc Martina ale nie dalej niz za swoja polowe, a boczni podchodza wyzej zamieniajac sie w bocznych napastnikow. Takie ustawienie zmusza nas do gry przez srodek pola, ale mam nadzieje ze Ja i Piotrek Losik damy rade pociagnac ten wozek przez 90 minut:) Srodkowy napastnik jest wysuniety i stara sie grac tylem do bramki... tzn stara sie zgrywac pilki do srodkowych pomocnikow lub na boki, po czym odrazu ucieka na prostopadle zagranie. Mysle ze dla szybkiego Czarka czy tez Jimmiego nie bedzie z tym problemow. teraz kwestia zeby Piotrek Losik dobrze przetlumaczyl bocznym pomocnikow ze jezeli napastnik zgrywa pilke do srodka pomocy oni musza automatycznie biec pod choragiewke w ciemno bo wlasnie tam bedzie grana taka pilka:)
jesli chociaz polowa przeczyta te zalozenia i bedzie wiedziala o co chodzi bedzie super:) sorry ze tak pozno pisze za kare zrobie 2 okrazenia przed meczem hehe
JEDZIEMY PO ZWYCIESTWO!!!!!

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Admin Sob 13 Lis 2010, 12:14

Przeczytałem.....Taktyka jak na mistrza przystało....to mocna drużyna, wiec pomysł super....3mam kciuki
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  hirus Sob 13 Lis 2010, 17:16

Wiem ze najslabsi sie nie powinni odzywac ale musze.Potraktujmy to jako najstarszy moze.Wystawie dzisiaj indywidualne oceny kademu z nas.Skala od 1-6
1)Shemy-pierwsza polwa przyzwoita a czasami nawet dobra.2 polowa dramat-ocena1
2)Craig-chyba najslabszy mecz jaki zagral.Brak treningu?-ocena1
3)czesiu-Zagral na swoim poziomie ale pod koniec brak motywacji.Nawet jak bramkarz daje ciala kapitan musi byc na posterunku,i motywowac druzyne-ocena3
4)Larys-Zagral dobre zawody charowal za dwoch czasami za trzech-ocena4
5)Nick-slabo,slabo,slabo potrafi duzo lepiej-ocena1
6)Zaki-1 polowa przyzwoicie druga dno-ocena2
7)losiu-zagral na swoim poziomie,walka,walka,walka-ocena3
8)Arek-Jak zawsze super technika,walka i serce do gry.Moze czasami o jeden zwod za duzo?ocena-4
9)Dan-bez wyrazu,bez szalu ale walka byla-ocena2
10)Martin-Robil to co mu kazal Arek czasami sie chlopak gubil ale pozytywnie bylo-ocena3
11)Czarek-Szarpal chlopak,widoczna poprawa w sferze psychicznej-ocena3
12)Jimmy-Gral 40 minut ale szarpal i umeczyl obroncow.Jedna akcja mu nie wyszla.Zdarza sie ocena3
13)Olek-Potraktujemy to jako nie sklasyfikowany.Lepiej tak bedzie chlopie dla Ciebie
Ktos sie moze z tym nie zgadzac bo to tylko moja opinia.Pozdro

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  hirus Sob 13 Lis 2010, 17:25

Jeszcze jedno naj jasniejszy punkt druzyny to Arek Malecki.Widac ze gosc jest z druzyna nawet jak nie moze grac.Wielki szacun dla goscia

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Laryś Sob 13 Lis 2010, 18:20

Zabrakło nam umiejętności i troche też szczęścia(mogliśmy z dwie brameczki jeszcze strzelić)!Widać,że chłpaki mają pojęcie o graniu i zapewne na ich teningi nie przychodzi 6 osób!!!Aha Nick i Craig zagrali na -1,to moja ocena!!!!!!Jeśli chodzi o Arka-to widać,że chłop nas szanuje, mało jest takich osób w naszej drużynie-szkoda!!!Kolejna sprawa:moim zdaniem zawsze powinniśmy grać z 1 defensywnym pomocnikiem,a nie tylko 2 ofensywnych!A w sumie na h.. ja się wypowiadam-co ja kur.. piłkarz jestem,hehe...Pozdro!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Arek Bogusz Sob 13 Lis 2010, 23:58

No pora na fachowa opinie:)
Mysle ze nie ma co tu dawac indywidualnych not bo na pewno nikt nie chcial zawalic meczu a jestesmy druzyna i odpowiadamy za bledy innych tak samo jak za swoje;) Shemi lajdaku ... ocziwiscie ze moglem podawac wiecej ale jak mnie kopali po nogach to musialem im pokazac kto jest gora:D hehe taka juz chora ambicja:) co do meczu.....
uwazam ze mimo wszystko i mimo tak wysokiej porazki zagralismy dobrze. Zwlaszcza gratulacje dla wszystkich za pierwsza polowe!! taktyka sie sprawdzila a gra z kontry przyniosla efekt w postaci bramki. Faktycznie takie ustawienie sprawialo duzo problemow druzynie przeciwnej i mysle ze smialo mozemy wychodzic takim ustawieniem w kazdym meczu, zwlaszcza ze nasi boczni pomocnicy i tak czesciej sa w ataku niz w obronie:P Pierwsza polowa super zwlaszcza ze mogla sie zakonczyc wynikiem 1-1 gdyby tylko krocej trwala;) ale sa postepy!! wazne ze potrafilismy nadal konstruowac akcje i stwarzac zagrozenie pod bramka przeciwnika ktory niestety okazal sie lepszy. nie ma sie co smucic ze taki wysoki wynik, grali dobra pilke a my postawilismy wszystko na jedna karte i poszlismy na wymiane akcja za akcje. mysle ze druga polowa nie byla wcale slabsza nadal robilismy zamieszanie pod bramka nadal utrzymywalismy sie przy pilce nadal przerywalismy akcje przeciwnika, niestety wraz ze zmiana ustawienia na 4-4-2 tych akcji przeciwnicy mieli wiecej. FAKTYCZNIE duzo akcji szlo skrzydlami i ani craig ani nick nie dawali sobie rady, jednak nie mozna miec do nich pretensji bo rywale naprawde dobrze grali skrzydlami!! hehe chociaz przyznam ze craig momentami byl poza boiskiem myslami Smile
Moim zdaniem dobre zawody rozegral Martin (zrealizowal zalozenia taktyczne w 70%) Larys (chyba trzeba mu zmienic pozycje) Dan ( chlopak nie boi sie indywidualnych akcji no i przeprowadzil bramkowa akcje) oraz Czarek
O najslabszych nie mowie bo takich nie bylo!!!
Pozdro

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  hirus Nie 14 Lis 2010, 00:36

Piszcie co chcecie ale ja bede robil swoje i oceny bede wystawial po kazdym meczu.A i nie jestem lajdakiem Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Admin Nie 14 Lis 2010, 12:02

Kurde Shemy mamy te same myśli....nie wchodziłem na forum wczoraj a o tym samym pomysłalem w pracy o notach....Założe dział na noty....Wiem ze jestesmy druzyna, ale na calokształt maja wpływ nasze indywidualne umiejetnosci....wiec potraktujmy noty jako motywacje dla kazdego do lepszej pracy na boisku.... pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Laryś Nie 14 Lis 2010, 17:09

Arku,wiesz na jakiej pozycji się najlepiej czuje...jako lewy rozpychający:)Przydałby się jeszcze lód pod stopami i 140k/h na liczniku w pięknym bobsleju z orzełkiem na masce:)))
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Piotr Losik Nie 14 Lis 2010, 18:49

Dodam tylko ze Craig mowi ze nie za bardzo lubi grac w obronie i rzeczywiscie moim zdaniem sie w niej za bardzo nie sprawdza. Pomysl Zaka: Craig do przodu, a Zaki moze zajac jego pozycje z tylu. Moze jest to jakies rozwiazanie. Zaki sie zazwyczaj nie wraca, a tu by nie mial wyboru. Zostawiam Pawlowi do przemyslen.
I jeszcze jedno: wiem jak gra Craig, ale jak sam Nick juz kiedys wspominal anglojezyczni gracze w naszej druzynie czasem czuja sie jakby byli obok a nie w druzynie. Panowie Craigowi obrywa sie w prawie kazdym meczu, postarajmy sie zeby jak mu jakas akcja wyjdzie (a to sie zdarza),zeby dostal troche pochwal. A jak mu nie wyjdzie to tez mozna go zachecic do lepszej gry mowiac ze nic sie nie stalo zamiast na niego wrzeszczec. To naprawde pomaga i wydaje mi sie ze przyniesie lepsze rezultaty.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Arek Bogusz Pon 15 Lis 2010, 00:30

Laryś napisał:Arku,wiesz na jakiej pozycji się najlepiej czuje...jako lewy rozpychający:)Przydałby się jeszcze lód pod stopami i 140k/h na liczniku w pięknym bobsleju z orzełkiem na masce:)))
Hehe ale w gazetach pisali ze ponoc lewy rozpychajacy spowalnial ekipe:D hehe no ale z orzelka mozesz byc dumny:) zazdroszcze...

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Laryś Pon 15 Lis 2010, 15:10

Oj uwierz mi Arku nauczył bym Cię jak pchać,hehe:p... Nie ma czego zazdrościć tylko za robote się weź,by coop zaczął wygrywać...
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Arek Bogusz Wto 16 Lis 2010, 11:14

za robote musze sie wziac ale chyba za szukanie... bo z co-opa cos czuje ze mnie wyjebali za sobote...:/

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Admin Wto 16 Lis 2010, 12:55

Arku...o zgrozo....
Nie wiem jak jest ale jeśli tak bedzie nie daj Boże, to się nie daj....
Oni nie moga Cię zwolnić, masz takie same prawa jak każdy, to znaczy masz prawo być chorym, przyszedles zglosiles itp. Moga ci nie zaplacic za sicka czy jak tam oni chca, moga ci nie dac kontraktu, ale nie moga cie przez to zwolnic.....jest na nocce taki Kamil, ma juz teraz kontrakt, ale mial podobna sytuacje, zostal wczesniej zwolniony za jakiegos sicka, zna w miare jezyk i sie postawil, powiedzial sayedowi ze zna swoje prawa i ma prawo byc na sicku...i ze podejmie dalsze kroki w tej sprawie, po 2 tygodniach go przywrocili do pracy a dzis jest na kontrakcie....
Wiec gdyby co sie nie daj baranom, wal po znajomosciach do Mariusza on mam nadzieje chociaz cie nakieruje jak sprawe zalatwic.....bo gdybys nie dal im znac ze nie przychodzisz do pracy to ok....AWOL i po sprawie ale byles osobiscie.....

A co ci w SCOLu powiedzieli....3mam kciuki i sie nie daj

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES    13/11/10 Empty Re: COOP UTD - OAKWOOD SPORTS RES 13/11/10

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach