Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mój kącik bobslejowy:)

Go down

Mój kącik bobslejowy:) Empty Mój kącik bobslejowy:)

Pisanie  Laryś Czw 25 Lis 2010, 17:57

https://www.youtube.com/watch?v=IZMUBihit1w&feature=related

Jak nie wygramy meczu w sobote,to zapraszam na przejażdżke,hehe.Tylko trzeba zlecić budowe bobsleja jedenasto osobowego:)Czyż nie piękny jest ten sport.
PS.Do Admin-chyba moge mieć taki swój kącik na naszym forum?:)Postaram się zrelacjonować każde zawody Pucharu Świata i jak wypadli polacy.
Moje chłopy zaczeli w tamtym tygodniu sezon(przyzwoicie) od startu w Pucharze Europy,ale ten prawdziwy sezon,Puchar Świata, rusza od tego weekendu.Pierwsze zawody w Whistler(tor olimpijski z Vancouver).Obecnie najszybszy tor na świecie-rekord należy do boslejowej czwórki z Łotwy prowadzonej przez Janisa Minisa:maksymalna predkość jaką osiągneli podczas PŚ w 2009 roku to 153km/h.Tor ma też swoje drugie oblicze-złe oblicze...W dniu rozpoczecia Igrzysk w tym roku zginął na mim 24 letni Gruziński saneczkarz.Ogólnie mówiąc wiele może sie dziać!Na własne oczy sie przekonałem(widziałem jak mistrzowie swiata i mistrzowie olimpijscy na nim leżeli),ale też na swojej skórze-trzy gleby:)))Puchar Świata można śledzić na Polsat Sport Extra-zapraszam. 3majcie kciuki za polaków.

Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach