Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coop Utd - Northend A 12/03/11

+3
arek
Laryś
Admin
7 posters

Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Admin Pon 07 Mar 2011, 12:01

Teraz chłopaczki z Northend przyjezdzaja do nas.....mysle ze powinnismy uwierzyc w siebie i dac im rewanz.......mysle ze sa realne szanse na urwanie im punktow....

a teraz obecnosc:

ja bede na druga polowke
ale za to dam z siebie jeszcze wiecej.....zagrajcie pierwsza dobrze a w drugiej ich dziubniemy ;-)

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Laryś Pon 07 Mar 2011, 14:31

Laryś oczywiście też będzie.
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  arek Pon 07 Mar 2011, 20:04

Ja tez bede, mam troche spuchnieta lewa kostke i lekko uszkodzona prawa stope ale mysle ze do soboty bedzie dobrze

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Pon 07 Mar 2011, 20:38

jestem gotowy na sobote

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Piotr Losik Wto 08 Mar 2011, 21:49

JA i Zaki tez bedziemy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Sro 09 Mar 2011, 16:13

Kamil bedzie na 2 polowe,Bugar z Osmanem tez beda

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Sro 09 Mar 2011, 16:14

A Czesiu cos nie zaglada na forum?

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  pawel cz Pią 11 Mar 2011, 20:42

Zagladam zagladam,sprawdzam co sie tu dzieje i widze ze nie wiele ludzi cokolwiek pisze,praktycznie te same osoby co zawsze.No i te same osoby co zawsze pisza o obecnosci i wielkie wam dzieki.Tak jak Jimi napisal mam nadzieje ze ich kulniemy ale bez obaw damy z siebie wszystko co nie...


Ostatnio zmieniony przez pawel cz dnia Sob 12 Mar 2011, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  pawel cz Sob 12 Mar 2011, 17:39

WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA ARKA BOGUSZA ZA WIELKI WKLAD W NASZA DRUZYNE.ZA PCHNIECIE NAS DO GRY I ZA WIELKA WALKE W SRODKU POLA.BEDZIE NAS BRAKOWALO CIEBIE I MAM NADZIEJE ZE BEDZIESZ NAS ODWIEDZAL NA TEJ STRONCE.
PODZIEKOWANIA WIELKIE I POWODZENIA MISTRZU,TRZYMAJ SIE I POZDROW KOMENDANTA,HEHEHE.
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  pawel cz Sob 12 Mar 2011, 17:44

NO COZ BYLISMY JUZ MYSLAMI ZA BOISKIEM CIESZAC SIE Z 3 PUNKTOW A TU NAGLE JAK STRZAL W RYJ KLADA NAS STRZELAJAC 2 BRAMKI.BYLISMY LEPSI I TO BARDZO BYLO WIDAC ALE TYLKO W PIERWSZEJ POLOWIE.ZAS W DRUGIEJ JUZ ODPUST NIE TOTALNY ALE JAK ZWYKLE DRAMATURGIA KOPANINA Z ICH STRONY I MAMY 2-2.
WIELKIE DZIEKI DLA WSZYSTKICH ZA WALKE.
NO I SORKI ZA DECYZJE ZWIAZANE ZE ZMIANAMI,TAK WIEC KTOKOLWIEK SIE PISZE BY USTALAC SKLAD LUB ZMIANY TO Z CHECIA ODSTAPIE MIEJSCA.WIELKIE DZIEKI PANOWIE.
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Laryś Sob 12 Mar 2011, 18:56

Szkoda tej szansy...znowu bramki stracilismy z niczego!Jako obronca biore wine na siebie,bo my powinnismy do tego nie dopuscic!Sorki panowie!!!Może brak nam sił na drugą połówke.Też nie wiem dlaczego zawsze robi się tak nerwowo pod koniec meczu.Teraz trzeba się zastanowic kto zastapi Arka na srodku.Mysle ,ze przez tydzien sie cos wymysli-no nie Pawle:)?Dzieki panowie za pierwszą połówke o drugiej trzeba jak najszybciej zapomniec.
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Piotr Losik Sob 12 Mar 2011, 19:38

Rowniez uwazam ze swietny mecz zagralismy, szczegolnie w pierwszej polowie. Wg mnie u nas to jest sprawa psychiki. Wygrywamy i myslimy tylko jak tu nie stracic gola i ile jeszcze do konca. Po prostu nie jestesmy przyzwyczajeni do wygrywania i chyba stad ta nerwowka. Jak by nie bylo nasi przeciwnicy to czolowka naszej ligi a dzisiaj nic nie potrafili zrobic i stad ta kopanina z ich strony.
Ja mysle ze bedze coraz lepiej w nastepnych meczach to musimy do nich podchodzic z taka wiara jak dzisiaj w pierwszej polowie i grac tak samo przez cale 90 minut. Zawsze jak wygrywamy to potem zaczynamy sie cofac a przecwinicy atakuja.

Dolaczam sie do podziekowan dla Arka. Swietny mecz dzisiaj Arek, swietne pozegnanie, i w ogole swietny sezon w twoim wykonaniu. NA pewno latwo nie bedzie zalepic ta dziure w srodku, ktora teraz sie pojawi. Powodzenia i zycze dlugiej kariery w policji. Dzieki za wszystko. I do zobaczenia na grillu.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Piotr Losik Sob 12 Mar 2011, 19:40

Aaa i i dzieki za swietne podanie. Dzieki temu strzelilem pierwszego gola w sezonie Smile Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Sob 12 Mar 2011, 23:56

Ja sie nie chce za bardzo odzywac ale kto to byl ten giosc ktory wszedl na zmiane?Moze wasz koles?Po drugie jak sie ma 2-0 gra sie madrze na czas a nie podaje sie pilke frajerom.Po trzecie tylko zeby nkikt mi tu n ie plakal ze byla bramka a nie spalony.Tej druzynie nalezaly sie 2 karne.Arek wielkie dzieki dla Ciebie,wiele nam pokazales i wiele nas nauczyles.Zal Cie stracic.Jesli ta druzyna ma 3 miejsce.Latwo sobie wyobrazic gdzie jest naszae miejsce 5-6 pozycja anie 11

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Nie 13 Mar 2011, 00:00

Do Czesia.Ty sie chlopie honorem nie unos.Czasami warto zagrac w 10 niz ma wejsc jakis kolo co pilki nie umied kopnac ale jest przebrany

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Nie 13 Mar 2011, 00:00

Sory Kuba Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  hirus Nie 13 Mar 2011, 00:14

Jeszcze jedn nie moze byc tak ze przychodzi gposc ktorego n nikt nie zna i wchodzi na boisko bo sie [pierwszy przebral.To sa kurwa zarty jakies?

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Admin Nie 13 Mar 2011, 13:23

Widze ze sie Shemy uniosl ztym chlopakiem, masz troche racji, bo chodzi tylko o to ze on wczoraj zagral gorzej niz nasza lewoskrzydlowa gwiazda (chodzi mi o walke), byloby pare akcji gdyby sie nie bal dotknac pilki ;-) Pablo nie obrażaj sie to nie twoja wina, ale pozwol nam wszystkim przeanalizowac mecz, zeby ew. wyeliminowac bledy w przyszlosci....

Co do meczu, pierwsza połowa naprawde wyśmienita, najlepsza jaką miałem przyjemność zagrać z Wami, naprawde piękna, duzo skladnych akcji i to bardzo ladnych, piekny gol Piotra, ja też miałem ładna główke (chwała tu dla Larysia za bardzo dużo dokładnych dośrodkowań), nie miałem tylu piłek przez cały sezon co w pierwszej połowie.....Szkoda mi tylko tej mojej sytuacji, gdzie sie gosc majtnał i miałem czysta sytuacje....chciałem bramkarza lobowac, ale nie wyszlo....podjalem taka decyzje bo pilke mialem w gorze do opanowania, za plecami goscia, a katem oka zobaczylem ze bramkarz wychodzi, impuls i ot taka decyzja, teraz po przemysleniu probowalbym ja opanowac i pociagnac na bramke, no ale trudno, to byla chwila.....generalnie super gra w pierwszej połowce i ładny karny Arka...

druga połówka....zaczeło od Zakiego, grał calkiem dobrze i za wczesnie zszedl, bo nie zdazyli sie nasi przebrac, stad decyzja o wpuszczeniu tego chlopaka....trudno....
zgadzam sie z Piotrem, bo kondycja swoja droga, ze jej nie mamy, ale koncentracja!!!
To siedzi w naszych glowach....i tam stracilismy te bramki, jednoczesnie nie tworzac juz zagrozenia pod ich bramka.....oni wzmocnili sklad zmianami i to naprawde bylo widoczne, 2 zawodników robilo sporo zamieszania, chociaz z drugiej strony oni nie mieli zadnej klarownej sytuacji, w naszej obronie bylo naprawde pozytywnie, ale poprzez nieumiejetne wyprowadzanie piłek z naszej połowki, my nie mielismy nic z przodu, a im stwarzalismy sytuacje...
Bylo nerwowo, swoja droga bardzo chamska druzyna, popychacze i prowokatorzy, ciezki mecz i dobrze ze juz ich mamy z glowy.....z drugiej strony pocieszenie, faulowali, prowokowali i wyzywali bo sobie poprostu nie dawali z nami rady ;-) zawsze tak jest, w ten sposob pokazywali swoja bezradnosc, bo by ich Polaczki ograli o maly wlos.......

Do Arka B.
Dzieki Arek za wszystko, szkoda ze ta przygoda trwala tak krotko, polubilem Cie bracie, i taka pustke ma czlowiek po wczorajszym, bo mecz sie zle dla nas skonczyl, no i ostatni raz zagralismy razem, a moze nie....moze kiedys przyjedziesz z ekipa kryminalnej na sparring z Coopem ;-)....
Życzymy Ci powodzenia, nie daj sie tam pozrec i mam nadzieje ze sie i tak zobaczymy wkrotce...

A i jeszcze jedno, nie chce widziec tej piłki z naszymi autografami na licytacji Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy w przyszlym roku.... ;-)

3maj sie i pozdrwiamy, jak bedziesz mogl zagladaj tu czasem na forum....i zparaszamy na grilla...

A wszystkim chlopakom dzieki wielkie za walke i za ta pierwsza polowe, bede ja dlugo pamietal...szkoda ze koniec sezonu idzie bo ta druzyna sie rozkreca...nareszcie gramy o cos....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Piotr Losik Nie 13 Mar 2011, 14:39

Rzeczywiscie ten nowy chlopaczek nic dobrego do gry nie wniosl. Byc moze sie bal bo to pierwszy mecz, a moze po prostu jest slaby. Nie wiem. Jest jedna rzecz jednak u nas, ktora uwazam ze powinnismy zmienic od zaraz. Mianowicie to ze skoro wybralismy Pawla na czlowieka od skladu to dajmy mu ten sklad wybierac! Jesli uwaza ze gosciu powinien wejsc z jakiegokolwiek powodu to jest to jego decyzja a nie decyzja demokratyczna wiekszosci i powinnismy sie zamknac i dac mu robic to o co go prosilismy, czyli decydowac kto gra. Oczywiscie moze rozmawiac i nie zgadzac sie z decyzja ale mozna to zrobic po meczu. Po prostu uwazam ze osoba, ktora decyduje o skladzie powinna byc jedna a nie jedna i doradcy. Takie jest moje zdanie.

Podobna sytuacja byla za czasow Dru. Jego ostatni mecz. Nie wpuscil Jimmiego na boisko i wszyscy byli niezadowoleni. Ja tez uwazalem ze Jimmy powinien wtedy grac. Ale to Dru byl menadzerem to byla jego decyzja - i wg mnie ta powinno byc. I jak bylo widac w pierwszej polowie w tamtym meczu zdecydowanie przewazalismy i wygrywalismy. Wtedy w przerwie zaczely sie klotnie wciaz zwiazane z tym ze to Jimmy powinien grac, i wiemy jak sie skonczylo. Koniec kariety Dru i przegrana w meczu.
Zeby bylo jasne uwazam ze Jimmy powinien w kazdym meczu grac w podstawowym skladzie bo na pewno jest jesdym z najlepszych zawodnikow w naszej druzynie, ale powtorze jeszcze raz kto gra a kto nie to nie powinna byc dezyzja wiekszosci tylko osoby do tego wybranej.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Admin Nie 13 Mar 2011, 14:51

hehe dzieki za dobre słowo......tez tak uwazam....Pawel ma tez utrudnione zadanie bo co tydzien nie wiadomo kto bedzie, tylko kilka osob sie okresla, dzieki temu forum miedzy innymi, a reszta to bedzie albo nie, albo nie wiem....masakra...nawet nie mozna okreslic skladu dzien wczesniej.....ale uwazam ze po meczu powinnismy dyskutowac i analizowac bledy...

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Laryś Nie 13 Mar 2011, 17:11

Był gościu gotowy to wszedł i tyle... nikogo innego ready tam za linią nie widziałem.Ja tam też nie mam pretensji do Pawła-w koncu to nasza była decyzja zeby był naszym menago:)Moim zdaniem b.dobrze sie z tego wywiazuje.Nie dziwie sie,ze młody wszedł wystraszony jak w tej druzynie jeden na drugiego morde drze!:p
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Arek Bogusz Pon 14 Mar 2011, 10:36

Dzieki za dobre słowa Panowie:) oczywiscie, ze bede tu zagladal i oczywiscie bede wam udzielal cennych wskazowek Smile bo kontrakt podpisalem do konca sezonu i nadal jestem waszym szkoleniowcem Very Happy hehe
Rowniez dziekuje wszystkim za mile spedzony czas, wspolna gre, adrenalinke, i ciesze sie ze moglem was czegos nauczyc mimo tego ze nie bylo czasu na treningi i za wiele nie moglismy zrobic... Zycze powodzenia w kolejnych meczach i bede trzymal za was kciuki w kazda sobote o godz 15 polskiego czasu:) Pilka oczywiscie nie pojdzie na licytacje tylko zajmie zaszczytne miejsce w mojej gablotce z medalami Smile hehe
PS. Co do meczu pierwsza polowa super, wszystko wychodzilo a druga... hmmm lepiej o niej zapomniec i tak jak Piotrek Losik powiedzial musimy sie wkoncu nastawic na wygrywanie!! Jak juz prowadzimy 2-0 to nbie mozemy sie cofnac i bronic tylko musimy miec chec wygrania jeszce wiecej....pamietajcie ludzie sukcesu ciagle pragna wiecej i wiecej i daza do tego i to dostaja! Nastawcie sie na wygrywanie grajcie odwazniej, atakujcie a bedzie dobrze, i bedzie wiecej przyjemnosci z tego niz jak sie cofniecie z tylu i bedziecie wybijac pilki... bo wiem z doswiadczenia ze to mordega Smile POwodzenia i jeszcze raz dzieki za wszystko!!!!
Good luck Smile

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Northend A    12/03/11 Empty Re: Coop Utd - Northend A 12/03/11

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach