Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

4 posters

Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Admin Czw 14 Kwi 2011, 12:14

Co do meczu w Wielką Sobotę....
Mnie raczej nie bedzie, bo i tak moja zonka pracuje do 14, wiec i tak w normalnych okolicznosciach dojechalbym moze na 2 polowke, jednak nie wyobrazam sobie ze zabieram zonie auto i nie mamy w Swieta święconki, bo ja pojechalem na mecz.....
I tak bedzie młyn bo święcenie u nas o 14, wiec prosto z koszyczkiem do pracy i do kościoła....
Co do Panów z ligi...przykro mi jest ze nie potrafia tego uszanowac....i nie chce sie madrzyc bo latwo mowic...ale ja bym namazal taki list na nich zeby sie nie pozbierali...z mojego doswiadczenia pisma tutaj dzialaja lepiej....mamy w druzynie katolikow i sorry...musza to uszanowac....bo inaczej nas zdyskriminuja......tym bardziej jakbysmy grali ostatni w lidze...liga bedzie jeszcze prawie do polowy maja.....
podejrzewam ze bedzie ciezko bo Ci z nas co maja rodziny, raczej tez pojda do kościola w ten dzien.....
Piotr ale nie zgodzila sie tamta druzyna czy Panowie z Ligi....????
piszcie co wy uwazacie...

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  hirus Czw 14 Kwi 2011, 14:10

Mnie na tym meczu nie bedzie bo Aga jest w pracy a ja musze jechac z dziecmi poswiecic pokarmy.Swoja droga to jesli bedzie ta druzyna istniec w przyszlym sezonie to w zyciu nie mozemy sie zgadzac na przekladanie meczow dla innych.Trzeba brac punkty a swoje fair play mozemy se w dupe wsadzic.To tyle Evil or Very Mad

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Laryś Czw 14 Kwi 2011, 17:15

Dla mnie to też nieporozumienie!Dlaczego innym idą na ręke tylko nie nam.Przemek ma racje-trzeba pisac jakies pismo i ostro ich zjechac!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Piotr Losik Czw 14 Kwi 2011, 23:18

Z tamta druzyna sie nie kontaktowalem. Rozmwawialem z gosciem z ligi. Co do naszych przeciwnikow, to onie graja po wielkiej sobocie przez nastepne 3 soboty wiec przelozenie meczu by wchodzilo dopiero najwczesniej na 14 maja, a to chyba juz ostatni dzien rozgrywek. Zadzwonie do goscia z ligi jutro i sprobuje go jeszcze przekonac a jak nie to mu powiem ze po prostu nie zagramy bo jest to dla nas wzany dzien swiateczny. Moze chociaz unikniemy kary finansowej.

Jak ktos ma inny pomysl to piszcie.


Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Piotr Losik Czw 14 Kwi 2011, 23:21

Co do pisma to moge napisac jak znajde chwile czasu, ale do meczu tylko tydzien wiec nie sadze zeby to cos zmienilo. Nie jestem az tak przekonany czy te pisma az tak duzo znacza, bo np jak napisalem pismo na temat tego meczu co nas sedzia wykiwal zmieniajac decyzje i nie uznajac gola nie otrzymalem zadnej odpowiedzi do dzisiaj.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Admin Pią 22 Kwi 2011, 16:21

I cos wiadomo z tym naszym meczem???

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Piotr Losik Pią 22 Kwi 2011, 17:36

Bedzie walkower i kara dla klubu. Ile- nie wiem. W kazdym razie juz w tym sezonie nie pogramy, chyba ze towarzyskie jak beda chetni.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ Empty Re: MECZ W WIELKĄ SOBOTĘ

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach