Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

3 posters

Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Admin Wto 04 Paź 2011, 11:22

Mecz pucharowy na Veronie...druzyna z Division One....
Mnie nie bedzie, ale trzymam kciuki za chlopakow....zrobcie dobry wynik...

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Re: Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Piotr Losik Wto 04 Paź 2011, 21:38

Witam,

Sobota 13:30 poczatek meczu. Stroje czerwone. Adres@ Fairlop oak playing fields (power league) forest road, hainault ig3 3hj. Szatnia nr 9.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Re: Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Admin Sob 08 Paź 2011, 19:41

Wiem ze pewnie nie ma co za duzo pisac sadzac po wyniku, ale napiszcie cos co sie dzialo....

i dlaczego tak wysoko :-(

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Re: Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Laryś Pon 10 Paź 2011, 16:27

Admin napisał:Wiem ze pewnie nie ma co za duzo pisac sadzac po wyniku, ale napiszcie cos co sie dzialo....

i dlaczego tak wysoko :-(

pzdr
Naprawde szkoda pisać.Ja juz o tym meczu nie pamiętam:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Re: Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Piotr Losik Wto 11 Paź 2011, 15:52

Kurde nie mialem neta myslalem ze wejde na stronke coopa i zejdzie mi z godzinke na czytaniu a tu prawie nic. Shocked
Ale rzeczywiscie pozytywow zbyt wielu w tym meczu nie bylo. Ja jednak swoja wersje napisze. Moze znajda sie czytelnicy Very Happy
Przeciwnicy zdecydowanie z wyzszej polki niz druzyny w naszej lidze. Swiernie zgrani i wybiegani. U nas kilka wzmocnien w skladzie i mimo takiego wyniku widac bylo kilka niezlych akcji z naszej strony. Ale oczywiscie ta druzyna kompletnie poza naszym zasiegiem na chwile obecna. Ja zagralem tylko pierwsza polowe, i nie wiem czy noga mi sie wyleczy do soboty( mam nadzieje). Druga polowe bylem liniowym i oczywiscie wszyscy w naszej druzynie widzieli lepiej spalone niz ja. Ale mniejsza z tym, mam nadzieje ze juz na lini nie stane. Stojac z boku widac naprawde duzo. I jezeli chodzi o druga polowe to wg mnie obrona zagrala fatalnie. Nie wiem kto byl winny a kto nie, ale wg mnie w ogole nie bylo zgrania w obronie i kazdy gral jak chcial, a o trzymaniu lini w ogole nie bylo mowy.
I jeszcze jedno bo chyba nie wszyscy o tym wiedza: JAK PRZECIWNIK STOI NA SWOJEJ POLOWIE I CZEKA NA PODANIE TO NIE MA SPALONEGO! Pisze o tym bo z reakcji niektorych zawodnikow wynikalo ze tej zasady nie znaja.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Re: Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Laryś Wto 11 Paź 2011, 17:04

Piotr Losik napisał:Kurde nie mialem neta myslalem ze wejde na stronke coopa i zejdzie mi z godzinke na czytaniu a tu prawie nic. Shocked
Ale rzeczywiscie pozytywow zbyt wielu w tym meczu nie bylo. Ja jednak swoja wersje napisze. Moze znajda sie czytelnicy Very Happy
Przeciwnicy zdecydowanie z wyzszej polki niz druzyny w naszej lidze. Swiernie zgrani i wybiegani. U nas kilka wzmocnien w skladzie i mimo takiego wyniku widac bylo kilka niezlych akcji z naszej strony. Ale oczywiscie ta druzyna kompletnie poza naszym zasiegiem na chwile obecna. Ja zagralem tylko pierwsza polowe, i nie wiem czy noga mi sie wyleczy do soboty( mam nadzieje). Druga polowe bylem liniowym i oczywiscie wszyscy w naszej druzynie widzieli lepiej spalone niz ja. Ale mniejsza z tym, mam nadzieje ze juz na lini nie stane. Stojac z boku widac naprawde duzo. I jezeli chodzi o druga polowe to wg mnie obrona zagrala fatalnie. Nie wiem kto byl winny a kto nie, ale wg mnie w ogole nie bylo zgrania w obronie i kazdy gral jak chcial, a o trzymaniu lini w ogole nie bylo mowy.
I jeszcze jedno bo chyba nie wszyscy o tym wiedza: JAK PRZECIWNIK STOI NA SWOJEJ POLOWIE I CZEKA NA PODANIE TO NIE MA SPALONEGO! Pisze o tym bo z reakcji niektorych zawodnikow wynikalo ze tej zasady nie znaja.
JESTEM PEWIEN ,ZE WSZYSCY ZNAJA TE ZASADE...!Po 1.Moim zdaniem,była za duza przerwa miedzy pomoca a obrona i gdy atakowali na jednego obronce przypadalo 2 atakujacych.Z takim przeciwnikiem trzeba ustalic jakąś taktyke(np.obronimy sie całym zespołem i wyprowadzamy kontry).To tak jak Polska grała z Hiszpania i chciała atakowac-zapewne pamietacie jak się skonczyło.Po 2. miał byc to mecz eksperymentów i jak widać blado one wypadły!Po 3. już od tygodnia wiedziałem,ze tan mecz jest dla nas malo wazny(wszyscy o tym mowili),dlatego juz w podswiadomosci nie było takiej motywacji.Po 4 boję sie,ze te nasze nowe wzmocnienia bede naszym osłabieniem(np.beda grac indywidualnie i mało walczyc),obym się mylił!Jak narazie z drugoligowców najwieksze wrażenie robi na mnie Wojtek.Po 5 dziś juz sroda i czas zapomniec o sobocie i zacząc mysleć o meczu ligowym!DO BOJU COOP UNITED!!!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Verona - Coop Utd 8/10/11  Skip Atwood Trophy Empty Re: Verona - Coop Utd 8/10/11 Skip Atwood Trophy

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach