Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Treningi - obecnosc

4 posters

Go down

Treningi - obecnosc Empty Treningi - obecnosc

Pisanie  Piotr Losik Sro 27 Paź 2010, 21:33

Witam wszystkich. Dzisiaj byl trening o16.00 w Belhus. Moze dla niektorych zabrzmi to dziwnie i jest to jakas nowosc ale trening jest w KAZDA srode o 16. To moze rowniez zabrzmi dziwnie ale OBECNOSC JEST OBOWIAZKOWA!!! Chlopaki dzisiaj na treningu bylo 6 osob. Z tego co wiem to tylko Jimmy mial byc nieobecny i Martin, ktory jest na urlopie. Dzwonilem do Craiga i mowil ze przekazal Szemiemu ze go tez nie bedzie. Niestety Szemiego tez nie bylo (dzwonilem i jakas awaria z samochodem) wiec nie mogl przekazac nic o Craigu. Jesli jeszcze ktos przekazywal Przemkowi ze go nie bedzie to sorry ale nic o tym nie wiem. Nie wypowiadam sie tutaj jako manager, tylko jako osoba, ktora poswieca swoj czas zeby dojechac z Londynu ( dzisiaj zajelo mi to okolo godziny bo byly korki i tylko samo z powrotem). Nie jest fajnie przyjechac i zobaczyc ze polowa druzyny ma w dupie to ze inni poswiecaja swoj czas.
Kolejna rzecz jest taka ze mamy osobe, ktora chce nas trenowac i ktora ma pojecie o tym (mowie tu o naszym wspanialym coach Arku Very Happy ) i jak przyjezdza nas 6 to za duzo taktycznych szczegolow potrenowac sie nie da, mozna co najwyzej pograc w dziada. Panowie moze to troche docenmy.

I na koniec chcialbym prosic WSZYSTKICH bez wyjatku aby wpisywali w tym dziale jesli nie beda mogli byc na treningu w kazdym tygodniu. Mysle ze bedzie to lepsze niz dzwonienie bo wtedy kazdy bedzie wiedzial ile bedzie osob na treningu. Ja jesli bym wiedzial ze dzisiaj bedzie tylko 6 osob to nie marnowalbym swojego czasu i zostalbym w domu. Chociaz musze powiedziec ze trening nawet w te 6 osob byl dzisiaj naprawde fajny.
Nie wiem czy wszyscy odwiedzaja ta strone wiec powiem o tym jeszcze w sobote zeby byla calkowita jasnosc.

Chlopaki jedyne o co prosze to szanujmy czas innych.

Dzieki (staralem sie zeby bylo pozytywnie Very Happy )


Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  hirus Czw 28 Paź 2010, 17:46

Niewiem Piotrze czemu sie akurat do mnie przyczepiles ze nie bylem na treningu.Po pierwsze w poprzednim sezonie opuscilem tylko 4 treningi.W tym sezonie byl to pierwszy raz kiedy nie moglem przyjechac.Po drugie jak sie tylko dowiedzialem ze mnie nie bedzie poinformowalem o tym Pawla.Moze mialem wyslac sms do calej druzyny ze mnie nie bedzie?Po trzecie informuje Cie oficjalnie ze na nastepnym treningu oraz meczu tj.5 listopada tez mnie nie bedzie bo jade do polski.Po czwarte moze zacznijmy prowadzic statystyke kto ile razy byla na treningu i meczu w tym sezonie.Jakos sie nie obawiam ze bede na samym dnie.Po piate,Do wszystkich osob w druzynie.JESLI KOGOS NIE BEDZIE NA TRENINGU LUB MECZU PROSZE POWIADAMIC PAWLA LUB PIOTRKA.TO NIE JEST MOJA DZIALKA.Po szoste w sprawie Craiga jest to faktycznie moja wina i za to bardzo przepraszam.

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Trainings - obecność

Pisanie  Admin Czw 28 Paź 2010, 18:02

zalozylem osobny dział na treningi.....zeby na forum był porzadek i ład....
jest zarejestrowanych 12 użytkowaników, brakuje nam KUBY, MARTINA, OLKA, i ANGLOJEZYCZNYCH Ludzików (Craig, Zaki i Nick), ale tu raczej cieżko im bedzie pisac....Ja tez nie robie tego dla siebie, ale tu chodzi o ułatwienie wszystkim życia.....chyba niejednemu jest łatwiej sie tu zalogować i napisać nie ma mnie na treningu czy meczu niż wysyłać smsy, a ten temu a ten tamtemu, przekazał nie przekazał, neta ma chyba kazdy i to kosztuje UWAGA! moze cale 5 minut.....tylko tyle...piszesz ze cie nie ma w odpowiednim dziale i masz swiety spokoj........

Pozdrowionka dla wszystkich
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  Piotr Losik Czw 28 Paź 2010, 18:51

Szemi, Cos chyba niezbyt uwaznie przeczytales moja wiadomosc. Mowisz ze ciebie sie uczepilem... nic bardziej mylnego ciebie akurat w jakis sposob usprawiedliwilem mowiac "dzwonilem i jakas awaria z samochodem".
Dla pelnej jasnosci: Kazdemu moze cos czasem wypasc. Byc moze moja wiadomosc nie byla zbyt klarowna. To jest to co ja oczekuje od KAZDEGO kto uwaza sie za zawodnika co-op united:
1. Trening w kazda srode obowiazkowy.
2. Jesli nie mozesz przyjsc napisz na forum w dziale treningi najpozniej do wtorku do godziny 18.00, zeby byla jasnosc ile osob bedzie.
3. Jesli wypadlo cos naglego po wtorku po godzinie 18.00, zadzwon do Pawla lub do mnie mowiac ze cie nie bedzie.
Prosilbym zeby do tych zasad stosowal sie KAZDY - bez wyjatku.
W mojej poprzedniej wiadomosci jesli sie kogos czepiam to nie ciebie Szemi Smile , tylko osob, ktore nie wykonaly zadnej z powyzszych 3 czynnosci.

Pozdrawiam

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  hirus Czw 28 Paź 2010, 19:56

No to przynajmniej sobie wyjasnilismy oc komu chodzi.A co do tego ze trzeba powiadamiac o nie obecnosci jestem jak najbardziej za.Pamietam jak nas bylo tylko 3 na treningu wiec wiem o co chodzi.Wszyscy powinni sie do tego zastosowac.Pozdro

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  pawel cz Pią 29 Paź 2010, 16:53

CHLOPAKI Macie jak najbardziej racje z tym wszystkim co piszecie.Ja musze usprawiedliwic Szemiego o tym ze go nie bylo ale informowal mnie ze go nie bedzie i to bardzo wczesnie.Co do reszty to chyba wszyscy wiedza ze treningi zawsze odbywaly sie w srode.A wiec oprocz naszej 6 ktora byla obecna i ludzi usprawiedliwionych wypadalo by poinformowac odpowiednie wladze naszej druzyny o nieobecnosci.Miejmy nadzieje ze z waznych powodow a nie ze komus sie nie chce.
Sa osoby w druzynie ktore musza kombinowac by gdzies zostawic dzieci na ten czas jak i sa osoby ktore biora dzieci na treningi,prawda....
Wiec to tez o czyms swiadczy.Zacznijmy sie szanowac nawzajem by to wszystko moglo miec rece i nogi...
Wielkie brawa i wielkie dzieki nalerza sie Piotrkowi-Losik bo choc dojazd zajmuje mu sporo czasu i pieniedzy to jest na kazdym treningu,nawet jesli ma on trwac tylko godzine.Brawo Piotrek
cheers


Ostatnio zmieniony przez pawel cz dnia Pią 29 Paź 2010, 17:18, w całości zmieniany 2 razy
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  Piotr Losik Pią 29 Paź 2010, 16:58

pawel cz napisał:CHLOPAKI Macie jak najbardziej racje z tym wszystkim co piszecie.Ja musze usprawiedliwic Szemiego o tym ze go nie bylo ale informowal mnie ze go nie bedzie i to bardzo wczesnie.Co do reszty to chyba wszyscy wiedza ze treningi zawsze odbywaly sie w srode.A wiec oprocz naszej 6 ktora byla obecna i ludzi usprawiedliwionych wypadalo by poinformowac odpowiednie wladze naszej druzyny o nieobecnosci.Miejmy nadzieje ze z waznych powodow.
Sa osoby w druzynie ktore musza kombinowac by gdzies zostawic dzieci na ten czas jak i sa osoby ktore biora dzieci na treningi,prawda....

Pawel, co do twoich dzieci to tobie akurat sie udalo. Twoj syn trenuje z druzyna na najwyzszym swiatowym poziomie za free!!! Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  pawel cz Pią 29 Paź 2010, 17:14

Piotr Losik napisał:
pawel cz napisał:CHLOPAKI Macie jak najbardziej racje z tym wszystkim co piszecie.Ja musze usprawiedliwic Szemiego o tym ze go nie bylo ale informowal mnie ze go nie bedzie i to bardzo wczesnie.Co do reszty to chyba wszyscy wiedza ze treningi zawsze odbywaly sie w srode.A wiec oprocz naszej 6 ktora byla obecna i ludzi usprawiedliwionych wypadalo by poinformowac odpowiednie wladze naszej druzyny o nieobecnosci.Miejmy nadzieje ze z waznych powodow.
Sa osoby w druzynie ktore musza kombinowac by gdzies zostawic dzieci na ten czas jak i sa osoby ktore biora dzieci na treningi,prawda....

Pawel, co do twoich dzieci to tobie akurat sie udalo. Twoj syn trenuje z druzyna na najwyzszym swiatowym poziomie za free!!! Very Happy


No widzisz Piotrku,nie kazdy moze grac z taka druzyna jak nasza a moj syn ma to szczescie,haha.
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Treningi - obecnosc Empty Re: Treningi - obecnosc

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach