Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

5 posters

Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  pawel cz Nie 24 Paź 2010, 21:43

PANOWIE JAK JUZ TU ZAGLADACIE TO PRZY OKAZJI... NIECH TO BEDZIE DODATKOWA POMOC DLA WAS I DLA MNIE BYSMY WIEDZIELI KTO BEDZIE NA MECZU A KTO NIE.WIEC PROSZE PISZCIE O OBECNOSCI NA DANE MECZE KTORE MAJA SIE ODBYC........
POZDRO...
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Petergd Nie 24 Paź 2010, 22:26

ja bede.u nas gramy tak?

Petergd

Liczba postów : 10
Join date : 16/10/2010
Age : 44
Skąd : Purfleet/Gdynia

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Sklad

Pisanie  Admin Pon 25 Paź 2010, 10:46

Mnie nie bedzie przez najbliższe dwa mecze
Daj znac sklad do czwartku to wklepie na stronke, bo w pt wylot....
Mysle moze zeby kazdy sie wpisywal kto moze grac do działu/tematu z odpowiednim meczem, bo tak jak bedziemy tworzyc osobne tematy po to to sie zrobi to forum malo czytelne.....jak myslisz.....?
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Laryś Pon 25 Paź 2010, 10:54

Zgłaszam swoją gotowość na sobote:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Piotr Losik Pon 25 Paź 2010, 11:04

Ja i Zaki tez na pewno bedziemy w sobote i w srode.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  pawel cz Sro 27 Paź 2010, 14:16

Admin napisał:Mnie nie bedzie przez najbliższe dwa mecze
Daj znac sklad do czwartku to wklepie na stronke, bo w pt wylot....
Mysle moze zeby kazdy sie wpisywal kto moze grac do działu/tematu z odpowiednim meczem, bo tak jak bedziemy tworzyc osobne tematy po to to sie zrobi to forum malo czytelne.....jak myslisz.....?

MYSLE ZE MASZ RACJE...
ALE TU BYM WIEDZIAL KTO CO I JAK ZAWSZE BYM WPISYWAL DATY NA DANY MECZ I BYLO BY WIADOMO...
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Laryś Pią 29 Paź 2010, 16:03

Panie Menago,gdzie ja te składy na jutrzejszy mecz znajde?Nie wiem czy mam przyjeżdzać.Poza tym nie wiem czy bedzuesz chciał zawodnika z bolącą jeszcze wątrobą(holiday w Polsce:). Very Happy
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Piotr Losik Pią 29 Paź 2010, 16:52

Hej Majkel Smile , Sklad jest na glownej stronie. Udalo ci sie i grasz w pierwszym skladzie ale konkurencja ogromna wiec jak nie strzelisz 3 goli to czarno widze Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  pawel cz Pią 29 Paź 2010, 17:09

Dzieki Piotrku za odp dla Michala- Larysia.

No jak Piotrek napisal musisz sie starac a teraz zobaczymy jak trenowales w polsce.Nie ma ze boli Wielki Brat patrzyl...
Koniu co to za bol dla Ciebie,machniesz konska dawke tabletek przciw bolowych i do przodu.Jak Piotrek napisal udalo Ci sie w tym tygodniu wslizgnac do skladu,grasz na zielona karte,heheheheh...
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Laryś Sob 30 Paź 2010, 17:08

Sorki za ostatnią akcje!!!10 lat potrenuje i będzie dobrze,hehe:)Ogólnie,to fajnie się gra w zespole,który walczy do końca,super.
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE...... Empty Re: SKLADY NA MECZE I OBECNOSC,WAZNE......

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach