Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coop Utd - Haver Town 1:3 (20/11/10)

4 posters

Go down

Coop Utd - Haver Town  1:3 (20/11/10) Empty Coop Utd - Haver Town 1:3 (20/11/10)

Pisanie  Admin Sob 20 Lis 2010, 18:20

Ocena meczu - 5
Ocena sędziego - 7
Ocena przeciwnika - 6

Nie czuję sie na siłach oceniać wszystkich, oddaję głos innym.
Jedynie chciałbym pochwalić Arka W. Bardzo dobry mecz i to na lewej obronie, widać głód piłki, może na nastepny mecz bedziemy mieć już pakę na 100%.
Ja niestety przez ostatnie 20 minut byłem nieobecny (znów mięsień uda) Crying or Very sad
Oddaję głos innym.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Haver Town  1:3 (20/11/10) Empty Re: Coop Utd - Haver Town 1:3 (20/11/10)

Pisanie  Piotr Losik Sob 20 Lis 2010, 20:07

No ok to skoro mamy wystawiac to powystawiam. Specjalista nie jestem takze prosze sie nie obrazac.

Przeciwnik: 7 (uwazam ze grali fair i nie bylo zadnych powaznych spiec)
sedzia: 6 (nie przeszkadzal w grze)
1. Szemi ( Przy dwoch pierwszych golach mogl sie lepiej zachowac. Poza tym poprawnie. NIe bylo karnego wiec nie mial jak sie wykazac Smile Sam sobie wystawil ocene 1. Wg mnie jeden ze slabszych meczy Szemiego - 1
2. Craig - Zagral na swoim poziomie. Ocena: 2
3. Olek - Potrzebuje treningu - 1
4. Martin - probowal ale nie do konca wychodzilo - 2
(Olek, Craig i Martin zagrali tylko w pierwszej polowie, w ktorej cala druzyna zagrala slabo stad tez tak niskie noty),
5. Pawel - 3 (Na swoim poziomie)
6. Arek Wietrzykowski - 3 (Jak Jimmy powiedzial glodny gry).
7. Michal - 4 - wg mnie gracz meczu. Swietnie zagral w srodku obrony i od niego zaczel sie akcja po ktorej padl gol. Czasem troche zbyt nerwowo reaguje. Smile
8. Piotr Losik - siebie oceniac nie bede.
9. Nick - Zadnych koszmarnych bledow nie bylo ale wg mnie zagral ponizej swojego poziomu. -2
10. Arek B - na pewno wyroznial sie z tlumu jak zwykle, ale ponizej swojego bardzo wysokiego poziomu. -3
11. Czarek Czyruk - Pierwsza polowa bezbarwna - druga dobra. strzelil gola. - 3
12. Marcin G. - slabo. Widac, ze brak treningu. - 2
13. Jimmy - ciezko go oceniac bo czesc meczu gral z kontuzja. Ale zaangazowania na pewno nie brakowalo. - 3
14. Dan - poprawnie - 3.
Dodam tylko ze chlopaki, ktorzy weszli w drugiej polowie zmienili obraz gry. I za to duze brawa! Oceny sa niskie bo mecz przegrany. Brawa dla wszystkich za zaangazowanie szczegolnie w drugiej polowie.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Haver Town  1:3 (20/11/10) Empty Re: Coop Utd - Haver Town 1:3 (20/11/10)

Pisanie  Laryś Nie 21 Lis 2010, 17:24

Wiem,że ,,niekiedy" przesadzam:)Przepraszam jak niekiedy na kogoś naskocze...trzeba poprostu zlać to co gadam i tyle:)Mam nadzieje,że teraz zaczniemy marsz w góre tabeli,bo nie za ciekawie to wygląda...Pozdro.
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Haver Town  1:3 (20/11/10) Empty Re: Coop Utd - Haver Town 1:3 (20/11/10)

Pisanie  Arek Bogusz Pon 22 Lis 2010, 13:21

hehe Larys nie ma co zlewac tego co mowisz bo taki ktos kto ryknie w meczu tez jest potrzebny:P
Piotrek nie przesadzaj z tym bardzo wysokim poziomem gry bo do niego jeszcze mi wiele brakuje:P
Co do not to ja ich nie wystawiam, powiem jedynie ze na pochwale zasluguje Larys, bo w tym jak i poprzednim meczu, moim zdaniem byl najlepszym zawodnikiem naszej druzyny. Rowniez uwazam ze bardzo dobrze zagral Arek W. A no i przyznam sie ze pierwsza polowe gralismy bez Arka B. bo ten myslami byl jakis nieobecny:P hehe nie wiem co sie dzieje z tym chlopakiem...Pozdro dla wszystkich i dzieki dla tych ktorzy nie zostali wyroznieni, a na pewno dali z siebie jak najwiecej:) Wtorek 16 trening techniczny Razz

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Haver Town  1:3 (20/11/10) Empty Re: Coop Utd - Haver Town 1:3 (20/11/10)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach