Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brentwood Utd - Coop Utd

5 posters

Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Laryś Wto 13 Wrz 2011, 18:28

hirus napisał:Spotykamy s ie w sobote o godzinie 13.00.Gramy na wyjezdzie z druzyna Brentwood United.Jest to nowa druzyna wiec pelna mobilizacja.Adres na boisko to Ground-Westlands Park, London Road, Romford, RM7 9NU Pozdro dla wszystkich

Mam nadzieje,że udowodnimy,że utrzymanie tej drużyny miało sens!!!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Admin Wto 13 Wrz 2011, 19:24

Niedopuszczam innej myśli. Panowie musimy wyjsc w sobote i zagrac dobry mecz bo moze on rzutowac na caly sezon, szczegolnie ze poczatki mamy bardzo ciezkie.

O druzynie Brentwood Utd ciezko cos napisac....wielka niewiadoma....nie grali jeszcze meczu....zreszta tak jak my....

Fajnie ze jest juz adres...i jestem ready na sobote....

znajde chwilke i uaktualnie glowna strone, natomiast forum hula caly czas


pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  ares Wto 13 Wrz 2011, 20:18

ja nie wiem czy dam rade grac z 2 powodów Crying or Very sad

1 - ból nogi cały czas jest, mniejszy ale jest

2 - wyjeżdżam w niedziele o 12 do pl samochodem i nie chciał bym się za bardzo ztyrać


ale jeśli będzie brakowało ludzi to zagram nawet z bolącą noga Mad tak że tyle o mnie

ares

Liczba postów : 23
Join date : 17/10/2010
Age : 37
Skąd : Ziemi

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Mapki dojazdowe

Pisanie  Admin Sro 14 Wrz 2011, 15:13

żeby każdy trafił na czas!!! RM7 9NU

Brentwood Utd - Coop Utd Mapa_b10

Brentwood Utd - Coop Utd Mapa_b11

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty hejka

Pisanie  hirus Czw 15 Wrz 2011, 07:54

Witam wszystkich.Wyglada na to ze zagramy w najmocniejszym skladzie jaki posiadamy na chwile obecna Very Happy Widze to tak w bramce cienki albo gruby jak kto woli Bolek.Od prawej Zaki,Czesiu,Wietrzyk,Juris.Pomoc od prawej.Kamil,Losiu,Lary,Kuba,.Na szpicy Jimi,Demczuk.Na zmiane sa Mark,Michal,Drew.Moze to uledz zmianie ale generalnie czekam na opinie

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  hirus Czw 15 Wrz 2011, 08:48

Jest to moj setny post na tym forum i mysle ze bede mial dobre wiesci.Za 15 minut jestem umowiony na rozmowe z kolesiem ktory gral na zapleczu polskiej ekstraklasy.Jak sie uda to go przekonam zeby nas troszeczke wspomogl swoja gra a przedewszystkim doswiadczeniemTrzymajmy kciuki Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  hirus Czw 15 Wrz 2011, 09:26

No i zalatwione drugoligowiec jest nasz a do tego obiecal mi ze zalatwi 2 moze 3 chlopakow z papierami do grania.Beda gotowi na nastepna sobote i co wazne powiedzial ze z placeniem skladek nie ma problemu.Wola grac z nami jak kopac po parkach w Dartford Very Happy Chlopy miejcie wiare moze naprawde ten sezon bedzie nasz Very Happy Mamy super swoich chlopakow do tego gdyby doszly ze 3 wzmocnienia na pewne pozycje to bylo by naprawde super.Pamietajmy o tym ze rok temu wykanczaly nas urlopy.A terz jak sie uda na kazdej pozycji bedzie zmiennik.Dla mnie bomba a co wy o tym myslicie?

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Admin Czw 15 Wrz 2011, 09:58

no i sezon długi....ciesze się i 3mam kciuki za nasza druzynę.....
Oby wszystko wypaliło i zdrowie dopisało....

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  hirus Czw 15 Wrz 2011, 10:24

Jimi mala sugestia moze udalo by sie troszke uaktualnic nasza stronke.Oczywiscie w miare czasu.Jak tam nasze grzybki jutro?

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Admin Czw 15 Wrz 2011, 14:51

strona uaktualniona, zapraszam do odwiedzania i pisania, a nowych graczy do rejestracji na forum...
Sezon rusza!!!

a grzybki zalezne od pogody, jestem za....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Laryś Czw 15 Wrz 2011, 19:09

hirus napisał:No i zalatwione drugoligowiec jest nasz a do tego obiecal mi ze zalatwi 2 moze 3 chlopakow z papierami do grania.Beda gotowi na nastepna sobote i co wazne powiedzial ze z placeniem skladek nie ma problemu.Wola grac z nami jak kopac po parkach w Dartford Very Happy Chlopy miejcie wiare moze naprawde ten sezon bedzie nasz Very Happy Mamy super swoich chlopakow do tego gdyby doszly ze 3 wzmocnienia na pewne pozycje to bylo by naprawde super.Pamietajmy o tym ze rok temu wykanczaly nas urlopy.A terz jak sie uda na kazdej pozycji bedzie zmiennik.Dla mnie bomba a co wy o tym myslicie?
Najważniejsze,że składki będą płacić Smile A poważnie,to napewno kolejne osoby do grania się przydadzą!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Brentwood Utd - Coop Utd 2:2

Pisanie  Admin Sob 17 Wrz 2011, 17:34

Wynik dobry, lecz chyba wszyscy czujemy się dziś przegranymi.
Prowadziliśmy 2:1 i sędzia trzymal juz gwizdek zeby zakonczyć mecz i gwizdnął ale karnego. I pierwsze wrażenia to "dlaczego nas to musi spotykac". Shemy prawie goscia miał ale niestety, ref od razu po karnym odgwizdal koniec. Szału idzie dostać. Zresztą jak zwykle ref nie był dziś z nami, tfe, nigdy nie musi być byle nie był z przeciwnikiem.
Szkoda ze nam jeszcze 2 bramek nie uznał, bo by się grało bardziej na luzie, tym bardziej ze oberwanie chmury było masakryczne. W każdym badź razie dzieki wszystkim za walkę i mogło być różnie, szczególnie w tym deszczu była niezła loteria.
Myślę że się ogramy i wbijemy w sezon. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.
Oby zdrowie dopisało.

Pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Laryś Sob 17 Wrz 2011, 17:48

Admin napisał:Wynik dobry, lecz chyba wszyscy czujemy się dziś przegranymi.
Prowadziliśmy 2:1 i sędzia trzymal juz gwizdek zeby zakonczyć mecz i gwizdnął ale karnego. I pierwsze wrażenia to "dlaczego nas to musi spotykac". Shemy prawie goscia miał ale niestety, ref od razu po karnym odgwizdal koniec. Szału idzie dostać. Zresztą jak zwykle ref nie był dziś z nami, tfe, nigdy nie musi być byle nie był z przeciwnikiem.
Szkoda ze nam jeszcze 2 bramek nie uznał, bo by się grało bardziej na luzie, tym bardziej ze oberwanie chmury było masakryczne. W każdym badź razie dzieki wszystkim za walkę i mogło być różnie, szczególnie w tym deszczu była niezła loteria.
Myślę że się ogramy i wbijemy w sezon. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.
Oby zdrowie dopisało.

Pzdr
Znowu dalismy D...!Szkoda straconych 2 punktów!Trzeba zacząć panować nad końcówkami,bo znowu było za duzo krzyków i haosu!Ale wierze,ż kolejne mecze będziemy roztrzygać na nasza korzyść.Dzieki za mecz:)Pozdro
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  hirus Sob 17 Wrz 2011, 17:58

No niestety sedzia gwiznal karnego.Niwiem czy byl tam karny czy tez nie.Wiem jedno mialem pilke narekawicach ale jednak wpadla.Wiec znowu sobota do dupy.Pomijam ze nie uznal nam gosciu 2 bramek no rece opadaja.Teraz jest przed nami nastepny mecz i jestesmy bez stoperow to jest duzy problem.Lary w polsce,Wietrzyk w polsce,a Czesiu ma coraz wieksze problemy z kolanami.Mam nadzieje ze stanie sie cud i Czesio wydobrzeje.2 nasze nowe nabytki czyli Juris i Arek Demczuk moim zdaniem sie sprawdzily.Arek strzelil 2 gole szkoda tylko ze to wlasnie Jimi musial mu podawac.Powinno byc tak ze Jimi jako napastnik powinien podania otrzymywac.Dzieki wszystkim za walke.A wszystko to wina Kuby bo to on powiedzial przy stanie 1-1 ze skonczy sie jak polska-niemcy.Zeby Cie obesralo Kubuniu Very Happy





hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Nie 18 Wrz 2011, 13:46

No coz pecha nam nie brakuje. JA ze swojej strony dodam to ze uwazam ze na wiekszosci pozycji mielismy lepszych zawodnikow od naszych przeciwnikow, ale jednak to oni mieli czesciej pilke( jak w kazdym meczu). Oczywiscie szkoda tej ostatniej bramki bo mimo ze oni grali wiecej pilka to my mielismy spora szanse na wygrana.
I dalej bede sie upieral przy swoim... Shemi ani jednego podania do obroncow w tym meczu. Jak nie bedziemy probowac rozgrywac z wlasnej bramki z takimi przeciwnikami to nigdy tego nie zrobimy i wiecznie bedzie daleki wykop. Uwazam ze wczoraj mielismy naprawde dobra obrone i spokojnie moglismy sprobowac od nich zaczynac akcje (tym bardziej ze przeciez robimy to na treningu). Co do podan do napastnikow to prawda. Sam mialem kilka pilek, ktore mogly pojsc do przodu ale niestey wybralem inaczej... sorki. Ale rowniez jestem pewien ze jakbysmy zaczynali od obroncow to bysmy mieli zdecydowanie wiecej z gry. Z pozytywow: jak bedziemy mieli wiecej rywali o takim poziomie jak wczoraj to moze w koncu bedzie srodek tabeli na koniec sezonu :-). A poza tym to dzeiki wszystkim za gre wczoraj, pogoda nie za ciekawa, ale na prawde wszyscy walczyli. Oby tak dalej.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Brentwood Utd - Coop Utd Empty Re: Brentwood Utd - Coop Utd

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach