Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eastside Rovers - Coop Utd

+6
Kami Fanka
Petergd
hirus
ares
arek
Admin
10 posters

Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Admin Sob 16 Paź 2010, 19:50

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  arek Nie 17 Paź 2010, 04:05

Na tym meczu tez niestety mnie nie bedzie (no chyba ze odwolam urlop hehe)

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  ares Sro 20 Paź 2010, 14:16

będę ale nie wiem czy całkiem zdrowy grać bedę cały mecz jeśli bedzie trzeba ja jastem ready to go

ares

Liczba postów : 23
Join date : 17/10/2010
Age : 37
Skąd : Ziemi

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  hirus Pią 22 Paź 2010, 06:33

jak dobrze pamietam to sklad mial byc najpozniej w czwartek a tu juz piatek i nic. Wiec chyba menager od skladu musi zostac op--rd--ony.Celowo pisze z myslnikami bo mam nadzieje ze wszyscy zauwazyli ze na naszym forum pojawila sie kobieta a kobiety lagodza obyczaje,wiec prosze wszystkich o zachowanie kultury.Pozdrowienia dla Ciebie Kamilka flower Dzieki za wsparcie dla naszej jedynaczki Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  hirus Pią 22 Paź 2010, 06:43

Wracajac do tematu kobiet to sa jeszcze 2 super fanki naszej druzyny zaslugujace na wyroznienie.Super Sylwia i Super Ania.Czekamy laski az sie zalogujecie.Jeszcze jedno.Panie prezesie Losiu moze i Jagodka tez by wsparla nasz kobiecy fanclub?Naprawde wykorzystajmy ta stronke.To jest niepowtarzalnego.Watpie czy jakikolwiek klub z podobnej ligi ma taka stronke i forum jak my.Dzieki Jimmy.P.S Wazelinka za wazelinke Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Dobry pomysł

Pisanie  Admin Pią 22 Paź 2010, 11:04

Niech się dziewczyny logują i wspierają CoopUtd. W koncu też tym żyją, jeżdzą na mecze, pilnują dzieciaki itp. Zawsze to jakaś forma komunikacji miedzy nami......Pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Skład na sobote

Pisanie  Admin Pią 22 Paź 2010, 11:07

Shemy - Craig, Paweł, Arek, Kuba - Zaki, Arek, Piotr, Nick - Piotr, Jimmy

Piotr Szul, Kamil, Arek M.

PS.
Przeprosiny od Pawła za opóźnienie...Ma jakąś akcje w pracy i to stąd....
Mamy nadzieje ze następnym razem bedzie szybciej
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Petergd Pią 22 Paź 2010, 13:11

Nie zdążyłem przekazać Pawłowi w pracy , że moge być od początku. On tu zagląda bo komorki nie odbiera Smile

Petergd

Liczba postów : 10
Join date : 16/10/2010
Age : 44
Skąd : Purfleet/Gdynia

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Admin Pią 22 Paź 2010, 13:48

Piotr.....Paweł miał dziś jakaś dysciplinarkę....wiec może poźniej odbierze....poza tym ma nowy nr.....jak go nie masz to napisz to podam....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Aktualizacja Contact Details

Pisanie  Admin Pią 22 Paź 2010, 14:47

Zaktualizowalem dane kontaktowe naszych bossow....wiec jak cos macie tam nr do kogo trzeba w danej sprawie sie zglosić study
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Powodzenia

Pisanie  Kami Fanka Pią 22 Paź 2010, 14:56

Powodzenia....nas jutro nie będzie ale 3mamy kciuki chłopaki....będziemy oglądały mecz w tv na Polsacie Sport (transmisja na żywo godz.14:00) Very Happy . Z tym pomysłem super sprawa, niech się dziewczyny logują, zawsze możemy sie poumawiać przed meczem...dla dzieciaków też fajna sprawa sie razem pobawić....pozdrowienia dla wszystkich
Kami Fanka
Kami Fanka

Liczba postów : 5
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Pią 22 Paź 2010, 15:49

Jutrzejszy mecz:Kod pocztowy RM10 9SS(Old Dagenham park)Wjazd na Parking od ulicy siviter way. Co do fanklubu to jak tylko skoncza nam sie ciche dni to zapytam Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Relacja z meczu!!!

Pisanie  Admin Sob 23 Paź 2010, 16:21

Mecz rozpaczal sie w strasznym deszczu. boisko fatalne....Sedzia jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zwrocil uwage na nasz "POLSKI" jezyk. Mecz twardy, atakowali nas od samego poczatku, mieli przewage, ale to nam udalo sie ich uzadlic. 1-0 dla nas....i juz pomalu zaczynalo sie cale przedstawienie Pana refa.....w koncu wyrownali na 1-1....moze z 10 minut do konca pierwszej polowy, Arek Bogusz zostaje brutalnie przetrącony, upada na ziemie i nie rusza sie....Pan ref puszcza gre, mimo lezacego zawodnika na ziemi.....w miedzy czasie Nick dostaje piłka w twarz, byc moze jeszcze w reke i co rzut karny dla baranów, a przypomne Arek nadal lezy na ziemi......No i zaczelo sie....emocje wziely góre, Kamil mimo ze na ławce rezerwowych, puszcza wiazanke do Pana refa i dostaje żółć.....No i nic nie wskurasz, nadal 1-1 i karny, Shemy czaruje jak zawsze, ustawia pilke kolesiowi, wytrzepuje buty etc. I co...............Mamy specjaliste od karnych......kolejny obroniony.....Brawo Shemy!!!
Schodzimy na przerwe, poddenerwowani, bo juz wiedzielismy co sie swieci, ale zakladamy walke bo jakby nie bylo jest 1-1....
Druga polowa to juz istny cyrk.......agresja, agresja i jeszcze raz agresja. co rusz dochodzi do przepychanek i bijatyk i to bez pilki, o wyzywaniu juz nie wspomne.....sedzia oczywiscie wszystko widzi ale tylko dla nich.....Katorgi przeszedl Arek Bogusz, bo chlopaki sobie z nim nie radzili, to co najprosciej, rura po nogach, z lokcia, odepchnac, byle sie nie utrzymal przy pilce, istne zarty....
sam mialem sytuacje, gosc pchnal, ja jego a on z piesciami od razu, taki mecz a jak......
w koncu Piotr Kramarczyk nie wytrzymal, walczyl o pilke, przepychanka i nagle koles juz bez pilki z wyskoku z wyprostowanej nogi na piotra, ten mu nie zostal dluzny i prawie jak w hokeju wszyscy na wszystkich, oczywiscie ref wszystko widzial i dal Piotrkowi czerwona kartke, a kolesiowi od nich zolta....smiechi tak juz bylo caly czas........w miedzy czasie stracilismy gola na 1-2 i tez smieszna sytuacja bo pilka wybita z linii, ref na srodku boiska, ale gwizdze bo gol.....i od tej pory wszystko dla przeciwnika....masakra.....gralismy w oslabieniu, postawilismy wszystko na jedna karte i stad ten 3 gol.....
psychicznie jestemy zdolowani
Ja osobiscie uwazam ze to troche syndrom Polskosci tej druzyny, taka dyskriminacja, sedziowie nie traktuja nas poważnie, a przeciez to ma byc tylko zabawa....
Szkoda takich meczow, bo gramy dobra pilke z dobrymi zespolami i przegrywamy jedna bramka i to jeszcze kontrowersyjna......
No nic chlopaki glowy do gory, trzeba sie podniesc i pokazac wszystkim ze potrafimy grac w pilke.....
i nie ogladac sie na tych przypadkowych typkow co przyszli zarobic 30 na piwko....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  hirus Sob 23 Paź 2010, 21:48

Jimmy ty sie chlopie tu marnujesz,piszesz takie felietony ze bania mala.Na sportowych faktach tak nie opisuja meczy.Pomysl o tym moze to dobry kierunek.Co do karnych to fakt mam 66.666% skutecznosci(szczescie ze chlopaki nie umieja szczelac ha ha)Ale oddalem im to przy 2 bramce zaliczylem tak zwany pusty przelot w polu karnym i za to wszystkich przepraszam.Piotrek Szul rozegral super zawody jako stoper.Naprawde szacun Piotr.Nowy kolega Olek tez widac ze bedzie wanym ogniwem druzyny.Mam nadzieje ze bedzie dobrym nastepca starego bramkarza.

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  hirus Sob 23 Paź 2010, 22:34

jeszcze jedno po meczu byl problem z tym kto zabierze stroje do prania.Panowie to jest nasza wspolna drozyna i trzeba sie troche zmobilizowac.Nie moge tylko ja z Czesiem prac stroji.Dla mnie ta sytulacja byla zenujaca.Dzieki dla Olka i Arka Bogusza ze sie zlitowali.Czekam kto sie zglosi na ochotnika do prania po nastepnym meczu.Jak nikt sie nie zglosi bedziemy prac w pralni.Przeciez nas stac na to nie?

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Sob 23 Paź 2010, 22:40

Jimmy, Szemi ma racje ztakimi relacjami to do TV!!!. Jak czytam to az mi sie adrenalinka podnosi.
Mecz byl jaki byl, coz... Z tego wszystkiego nie wybralismy gracza meczu. Na pewno najbardziej wyroznial sie... sedzia Sad . A tak serio to zgadzam sie z Szemim Piotrek S. - swietny mecz. No i tradycyjnie Arek B.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Sob 23 Paź 2010, 23:01

hirus napisał:jeszcze jedno po meczu byl problem z tym kto zabierze stroje do prania.Panowie to jest nasza wspolna drozyna i trzeba sie troche zmobilizowac.Nie moge tylko ja z Czesiem prac stroji.Dla mnie ta sytulacja byla zenujaca.Dzieki dla Olka i Arka Bogusza ze sie zlitowali.Czekam kto sie zglosi na ochotnika do prania po nastepnym meczu.Jak nikt sie nie zglosi bedziemy prac w pralni.Przeciez nas stac na to nie?

Tak jak mowisz Szemi - wspolna druzyna, wiec KAZDY powinien cos dla niej robic. Moze po prostu zrobic grafik i co tydzien kto inny bedzie zabieral stroje?

Mam tez prosbe. Jak wszyscy wiedza jestem MANAGEREM Very Happy . O ta role sie nie prosilem ale wypisanie i wyslanie kilku papierkow to nie jest problem. Moja prosba dotyczy tego ze co 2 miesiace sa spotkania klubow. (Obowiazkowe). Pierwsze jest 25-ego Listopada o 20:00. Ja prawdopodobnie na kazdym nie bede mogl byc, wiec fajnie by bylo jakby ktos mial ochote wybrac sie ze mna na to pierwsze spotkanie zeby mogl jakby co byc obecnym jakby mnie nie bylo. Dodam tylko ze na spotkaniu nie musi byc Manager tylko jakikolwiek przedstawiciel klubu. Tylko zglaszajcie sie pojedynczo i lepiej szybko bo wybiore jednego lub dwoch najlepszych. Very Happy Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Admin Nie 24 Paź 2010, 05:04

Dałem przykład relacji z meczu, bo za tydzień i dwa mnie nie ma i licze ze wejde na stronke w sobote i ktos zda taka ladna relacje z meczu....przynajmniej mniej pytan od tych nieobecnych, a jestem pewien ze sa ciekawi, ba musza byc.... Very Happy

Ja bym proponował na te meetingi Pawła Cz. i Craiga, bo chodzi głownie o angielski, zeby cos wyniesc z tego meeteingu...

Pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Nie 24 Paź 2010, 10:50

Jesli chlopaki sa chetni to super. Macie duze szanse ze was wybiore, ale najpierw interview Very Happy Nie martw sie Jimmy na pewno przeczytasz relacje z meczu w przyszlym tygodniu i oby ta byla bardziej pozytywna ( w sensie ze wygrany mecz).

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Arek Bogusz Nie 24 Paź 2010, 20:19

ja to bym wyniosl jakis alkohol z tego spotkania jesli by byl Smile hehe wiec moze ja? a co do meczu to powiem jedno... REFEREE was/is/will be WANKER Wink niestety ciezko sie podniesc po tym jak sedzia caly czas daje nam w morde, jednak panowie trzeba sie skupic na nastepnym meczu i pokazac dobry football w naszym wykonaniu a sedziego poprostu olewac, bo szkoda naszych nerwow... do zobaczenia na treningu:) PS: maja byc wszyscy bo szykuje niezly zajazd Very Happy hehe pozdro!!

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Nie 24 Paź 2010, 20:26

Arek Bogusz napisał:ja to bym wyniosl jakis alkohol z tego spotkania jesli by byl Smile hehe wiec moze ja? a co do meczu to powiem jedno... REFEREE was/is/will be WANKER Wink niestety ciezko sie podniesc po tym jak sedzia caly czas daje nam w morde, jednak panowie trzeba sie skupic na nastepnym meczu i pokazac dobry football w naszym wykonaniu a sedziego poprostu olewac, bo szkoda naszych nerwow... do zobaczenia na treningu:) PS: maja byc wszyscy bo szykuje niezly zajazd Very Happy hehe pozdro!!

No i takie podejscie powinno byc zawsze. Co-op! Co- op! Co-op!!! Smile

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  pawel cz Nie 24 Paź 2010, 21:28

Hej Jimmy napisales zajefajne sprawozdanie z tego meczu i tak jak Hirus napisal ty sie tu marnujesz.Ale wielkie dzieki.Hirny przelot nad twoja glowa byl i to prawda ale bramki nie powinno byc jak wszyscy wiemy bo byla wybita przed linia a sam osobiscie to widzialem.I tak masz mistrza w karnych bo takie sytuacje sie pamieta najbardziej.Od samego poczatku tej druzyny zawsze bylismy dyskryminowani i przez sedziow i zawodnikow z przeciwnych druzyn a to nam nigdy nie sprzyjalo.Bo mecze byly rozgrywane naprawde na wysokim poziomie ale zawsze gralismy o jednego mniej bo ich 12 zawodnikiem byl sedzia.Ale i tak nie jednej druzynie pokazalismy ze z nami nie tak latwo,prawda chlopaki...
Panowie jak moge i musze was przeprosic za zejscie z boiska ale z bolu nie dalem rady...
WIELKIE PODZIEKOWANIA DO WSZYSTKICH I DLA WSZYSTKICH ZA SUPER WALKE...
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  pawel cz Nie 24 Paź 2010, 21:33

Co do tego spotkania to moge pojechac NO PROBLEMO...
Z praniem stroi spoko fajnie by kazdy pral ale pamietajmy ze nie kazdy ma warunki do tego i o tym trzeba bedzie pogadac...
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Laryś Pon 25 Paź 2010, 10:42

To widze,że naprawde sie działo i było gorąco!Nie należy się załamywać,tylko pokazać na boisku,że jesteśmy lepsi!Głowa do góry chłopaki!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Eastside Rovers - Coop Utd Empty Re: Eastside Rovers - Coop Utd

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach