Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

5 posters

Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Admin Nie 23 Sty 2011, 12:44

Lider naszej ligi. Przegraliśmy z nimi 1:3 choć również prowadziliśmy do przerwy. Grali bardzo brutalnie i nie fair....zapraszam do poczytania na forum relacji z tego meczu.....sedzia wtedy tez nawalil....
w kazdym badz razie jezeli chodzi o ich poziom byli wtedy moim zdania do ogrania.....


Mnie na tym meczu nie bedzie rowniez (holiday), ale mam dobra wiadomość, nastepny mecz już mogę zagrać i jak patrzylem w grafik to w sumie w 3 nastepnych meczach bede

3mam kciuki i bede czekal na statystyki z meczu

powodzenia

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty I małe pocieszenie

Pisanie  Admin Nie 23 Sty 2011, 12:50

Ze statystyk wynika ze drużyna Oakwood z którą można było pograć w zeszlą sobote jest dużo lepsza pod każdym wzgledem od Eastside, wiec sie sprezcie chlopaki.....


tylko ich nie lekcewazcie Smile

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Laryś Pon 24 Sty 2011, 17:44

Patrząc na tabele,to prawie każda drużyna powinna zlekceważyc nas!Wiec trzeba to wykorzystać i skopac im dupe.Lary napewno bedzie na meczyku,juppi:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Piotr Losik Pon 24 Sty 2011, 23:21

Patrzac na ten sam moment w zeszlym sezonie to awansowalismy Smile Ja tez bede na pewno z Zakim i mlodym. I postaram sie grac przodem Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  arek Wto 25 Sty 2011, 12:04

ja tez bede zwarty i gotowy do boju

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Piotr Losik Wto 25 Sty 2011, 22:09

Witam,

Gramy u siebie. Stroje czerwone. Sedzia Terry Livingston (ten co nam ostatnio sedziowal remis 1:1).

Mam jeszcze prosbe. Sorry ze pisze w tym temacie ale chyba tu najwiecej osob wchodzi a to pilne:

Mialem wspomniec o tym w sobote po meczu ale jakos ucieklo. W czwartek jest kolejne spotkanie ligi ok godz 20-20:30. Niestety znowu nie bede mogl na nim byc. Zawsze w poniedzialki, srody i czwartki od godziny 18 nie mam samochodu bo moja dziewczyna pracuje. Nie wiem jak to bedzie z nastepnymi spotkaniami bo sa co dwa miesiace ale zawsze w czwartki, wiec jesli sie u mnie sytuacja nie zmieni nie bede mogl na nich byc. Z ostatniego spotkania wyreczyli mnie Pawel i Szemi. Czy sa jacy ochotnicy na ten czwartek?
Jesli nikt sie nie zdecyduje to trudno ale wtedy bedziemy musieli zaplacic kare. Sorry ze tak pozno daje znac, ale mam nadzieje ze ktos sie znajdzie.
Adres: The royal British Legion Club Western Rd Romford RM1 3LP

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Laryś Sro 26 Sty 2011, 17:13

Mam nadzieje,że w tym meczu pokażemy charakter i zagramy przez całe 90 min.a nie tylko 45.Trzeba przez cały mecz być skoncentrowanym i nie tracić głupich bramek!Wygramy i nie macie prawa myśleć inaczej!Pozdro:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  arek Sro 26 Sty 2011, 18:56

Larry my zawsze wygrywamy, a przynajmniej tak myślimy

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Piotr Losik Sob 29 Sty 2011, 23:40

Szybko o meczu. Wynik 5:1 dla przeciwnikow. Zagralismy slabo. Do momentu jak bylo 1:1 wydaje mi sie ze bylo jako tako. Bramke strzelil Larry. Zdecydowanie najlepszy zawodnik naszej druzyny.
Przy stanie 1:1 sedzia daje karnego przeciwko nam z rekawa. Ale oczywiscie nie ma co sie bac bo na bramce Szemi. Karny obroniony - niestety do dobitki pierwsi byli przeciwnicy i 2:1. Potem stracilismy gola na 3:1 i przy okazji stracilismy bramkarza. Szemi kontuzja i gramy w 10. I skonczylo sie jak sie skonczylo. Do tego sedzia wyraznie przeciwko nam. Przeciwko nam wyciagal kartki co chwile a naszych przeciwnikow upominal slownie.
Do Jimmiego: Cos nie tak z glown strona. Jest napisane ze strona nie istnieje.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Laryś Nie 30 Sty 2011, 22:45

Mam tylko jedno pytanie,tylko nie wiem do kogo je skierować...Do rządzącym tym klubem,czy do wszystkich zawodników.Po co zbieramy się co sobote???
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Admin Pon 31 Sty 2011, 09:35

Siemka chlopaki.
Jestem na urlopie w Polandii. Wczoraj zauwazylem ze cos ze stronka nie tak, jednak jest to wina ze strony dostarczycieli uslugi hostingowej, czasami chyba cos im nawala, oby nie za czesto....serwis jest za darmo stad reklamy upierdliwe i byc moze te awarie....

gdyby sie znow jakas akcja z glowna stronka wydarzyla to podam wam bezposredni link do forum:
https://coop.forumpolish.com/

wracajac do meczu, bylo Was tylko 11 znowu, bo czemu nikt za Shemiego nie wszedl na boisko?

Ja wracam w Piatek i na sobote bede....a na razie sie kuruje, jakas grypa mnie dopadla i 3 dzien leze w lozku....masakra

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  hirus Pon 31 Sty 2011, 15:50

Do Larego zbieramy sie po to zeby sie w koncu przelamac i chapnac jakies punkty.A i po to zeby zaplacic za skladke Very Happy Przeciez Ty lubisz placic Very Happy Do boju United!!!!!!!!!!!!!!!!!

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Laryś Pon 31 Sty 2011, 17:11

Jakoś nie widze zeby wszyscy byli chetni do zdobywania punktów.Chyba,ze Ty Shemi graleś w sobote w innym meczu?Może lubicie jak ludzie z przeciwnej druzyny z nas się smieją,ja nie!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  hirus Pon 31 Sty 2011, 21:11

Tak bardzo lubie i wogole specjalnie udalem kontuzje i wogole uwielbiam wyciagac pilke z bramki i wogole wszyscy najlepiej zrezygnujmy z grania

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Piotr Losik Pon 31 Sty 2011, 22:32

Do Jimmiego: Bylo nas 15, ale wszystkie zmiany wykorzystane w przerwie wiec za Szemiego nie mial juz kto wejsc.
Do Michala: calkowicie rozumiem twoj podejscie. Strzelasz gole, jestes jednym z najlepszych zawodnikow w prawie kazdym meczu a tu ciagle w plecy. Co do tego po co zbieramy sie w sobote, to sadze, ze czesc z nas przyjezdza zeby kopnac pilke tak dla zabawy a czesc chce wygrac ale brakuje umiejetnosci.
Wydaje mi sie ze jak ktos przyjezdza zeby wygrac to nad umiejetnosciami mozna pracowac na treningach. Apropo - JUTRO TRENING O 16.00!!!
Sugestia do Arka: Jak wiadomo ty jestes naszym coachem, wiec ty odpowiadasz za taktyke i za to jak gramy. Oczywiscie ostatnio w ogole nie bylo treningow wiec ty tez nie za bardzo miales wplyw na to jak gramy. Moja sugestia jest taka ze jak trenujemy i widzisz ze ktos jest slabszy w czyms to mu trzeba o tym powiedziec i dobrze zeby to potrenowal. Chodzi mi tu konkretnie o to ze jak ktos ma jakis slaby punkt to powinien go od razu wyeliminowac przez trening.
Przyklad: ja (gra glowa, albo obracanie sie tylem jak to Larry zauwazyl Smile .
Craig: wydaje mi sie ze ma najwiekszy problem z gra 1 na 1.
Szemi: dalekie wykopy.
Martin: szybkosc
Michal: za bardzo sie wkurza Very Happy Zartuje.

To tylko sugestia, nie ja jestem coachem i nim nie chce byc ale wydaje mi sie ze jak kazdy by popracowal nad tym w czym jest najslabszy chocby na jednym treningu to mogloby to przyniesc rezultaty. Problem w tym ze nie kazdy widzi swoje slabosci, wiec to juz rola coacha zeby je wskazac i upewnic sie ze kazdy nad nimi pracuje.
Do wszystkich: Mam prosbe do wszystkich zeby w czasie trenigu nie bylo sytuacji jakie zdarzaly sie dosc czesto wczesniej. Chodzi mi o to ze jak juz trenujemy i mamy osobe ktora nas trenuje to robmy to co nam powie. Sytuacje typu to jest glupie, to nie dziala, zrobmy cos innego, ja tego nie potrzebuje itd na pewno nie pomagaja. Zdyscyplinujmy sie i zacznijmy robic jakies postepy.
See you tomorrow.


Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Laryś Wto 01 Lut 2011, 17:18

Mi pomoże jedynie spokój:P
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Eastside Rovers   29/01/11 Empty Re: Coop Utd - Eastside Rovers 29/01/11

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach