Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lionside Utd - Coop Utd

5 posters

Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  Admin Sro 13 Kwi 2011, 13:38

Mecz wyjazdowy.....wygralismy z nimi w pucharze 1:0 i zremisowalismy 1:1 w lidze u nas.....
Sa do ogrania....tylko musimy sie sprezyc i miec SKLAD....
Z tym ostatnio ciezko, chyba juz kazdy jest przemeczony tym sezonem i ostatnio meczami podwojnymi....
Pisze tez przemeczony bo uwazam ze doskwiera nam brak treningów, brak kondycji, brak techniki, brak dokładności i wreszcie brak skuteczności...wiem ze mozecie miec o to pretensje, ale niestety czasem tak jest jak czlowiek bardzo chce i nie wychodzi.....z drugiej strony mamy raptem kilka sytuacji na mecz i to wszystko.....a zeby byc skutecznym trzeba trenowac....bo pozniej na meczu masz 3 pilki do kopniecia i jest z tym roznie....nie mowie ze bylbym na kazdym treningu, bo ja akurat nie zawsze moge, ale choc czasami by czlowiek postrzelal na luzno na bramke.....nie wiem czemu zesmy odpuscili treningi.....trzeba o tym pamietac...


Co do meczu....napiszcie postcode i jak ze skladem wygladamy....postaram sie dojechac na druga połowe.....pzdr

Fajnie by bylo urwac jeszcze jakies punkty, tym bardziej ze my mamy 2 mecze i konczymy a inne zespoly jeszcze nie, wiec zebysmy nie spadli na dol tabeli....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  Laryś Sro 13 Kwi 2011, 16:32

Napewno w tej druzynie jest duży potencjał.Nieraz to udowodnilismy- zwłaszcza z drużynami z górnej czesci tabeli.Z roku na rok widać postęp,szkoda by było gdyby coop united przestał isniec.
Oczywiscie bede na meczu.
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  hirus Sro 13 Kwi 2011, 17:39

To fakt szkoda zeby to sie rozlecialao ale sa male szanse na utrzymanie tej druzyny ze wzgledu na braki kadrowe

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Sro 13 Kwi 2011, 20:44

Adres na mecz:
Goodmayes Park Extension

Goodmayes Lane

Goodmayes

Ilford

Essex

Kodu pocztowego nie znalazlem. To powinno wystarczyc.

Ja i Zaki na meczu bedziemy.
Co do meczu w Wielka Sobote, nie udalo sie przelozyc. Piszcie swoje opinie na ten temat i czy chcecie grac. Ja sam nie wiem czy zagram. Jesli nie bedzie ludzi to po prostu dam im znac ze nie mamy ludzi i prosilismy o przelozenie meczu. NAjwyzej dostaniemy walkowera, tylko obawiam sie ze wiaze sie to tez z kara finansowa.

Dobrze by bylo zeby kazdy okreslil sie teraz w sobote co z przyszlym tygodniem.



Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Szkoda ze tak wyszlo

Pisanie  Admin Sob 16 Kwi 2011, 18:30

Szkoda ze tak wyszlo, ale takich rzeczy nikt nie zaplanuje....mam pytanie czy koles dostal chociaz yellow card......bo ja piłke strącilem, a on mi juz przylozyl z głowki....
Najpierw wygladalo not to bad....ale jak zaczeli to przemywac to sie okazalo, ze beda szwy...4 szwy....ale juz zaczal szyc to w koncu zalozyl 7 szwow...bo rana bardzo gleboka....
No nic sick w pracy, choc nie jest mi na reke bo na holidaya jedziemy za 2 tyg....
wrzuce zdjecie do galerii, jak ktos nie chce niech nie oglada....

Dzieki chlopaki za walke i szkoda ze musieliscie grac w 9.....znowu...
pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  hirus Sob 16 Kwi 2011, 20:09

Oczywiscie gosciu kartki nie dostal.Wogole sedzia byl jakis wczorajszy.Trzymaj sie Przemo

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  Laryś Nie 17 Kwi 2011, 17:53

Sędzia może jakby w morde dostał to by się obuził,bo palant nie miał nawet siły gwizdać.Skąd oni takich ludzi bierą...
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  arek Nie 17 Kwi 2011, 18:51

Larrt trzeba bylo dac mu w ryja, jak gralism w 9 to jakas masakra myslalem ze zostawie pluca na tym boisku. Powinnismy byc dumni z tego ze i tak nie potrafili nam strzelic bramki, karne sie nie licza hehe....

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Powrót do góry Go down

Lionside Utd - Coop Utd Empty Re: Lionside Utd - Coop Utd

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach