Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

+4
Laryś
kangur022
Petergd
Admin
8 posters

Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Admin Czw 28 Paź 2010, 18:15

Nasz następny przeciwnik....graliśmy już z nimi, było 2-2....
ale uważam ze druzyna gra dobra piłke, tylko że im nie idzie tak jak nam Mad ...
Od razu informuję że na tym meczu również mnie nie będzie
Życzę powodzenia
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Petergd Czw 28 Paź 2010, 18:18

Tak graja niezle ale i ostro. ostatnim razem bylo nerwowo w poprzednim sezonie tez skakaliśmy sobie do gardeł więc znowu będzie wojna.Obrońcy grają bardzo siłowo ale jak będzie dobry sędzia to gwizdnie jak sie przewrócisz. Po prostu przygotować sie na glebe przy każdym dojściu do piłki a jak będzie już faul blisko pola karnego to można kombinować.

Petergd

Liczba postów : 10
Join date : 16/10/2010
Age : 44
Skąd : Purfleet/Gdynia

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  kangur022 Pon 01 Lis 2010, 14:29

Na 90% uda mi sie zalatwic wolne na ten dzien Smile wiec powinienem byc,jak bedziemy w komplecie to ich zgnieciemy Twisted Evil

kangur022

Liczba postów : 4
Join date : 25/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Laryś Pon 01 Lis 2010, 16:48

Pytanie do Szefa Pawła:ile osób będzie na meczu?Z tego co widze,to połowa ekipy wyjeżdża albo już wyjechała...Chyba będzie problez z uzbieraniem 11 osób.Pozdro






Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  pawel cz Pon 01 Lis 2010, 17:35

Panie Lary,wiem ze mam problem ze skompletowaniem skladu na ten mecz sobotni tj 06/11 coz sila wyzsza.Dzialam juz intensywnie w tym kierunku.Nawet w 9 lub 10 a wyjdziemy na boisko jesli mozna.Ale z tego co juz mam to moze byc nas nawet 13 ale czekam na potwierdzenie.
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Piotr Losik Pon 01 Lis 2010, 18:27

Mecz o 14:00 w Hainault Recreation ground. Ulica: forest road. Post code IG6 3HP, ale kierujcie sie bardziej nazwa ulicy bo kod pocztowy moze nie byc dokladnie taki.
Ich stroje: niebiesko czerwone i drugie zolte. Uzgodnilem ze my zagramy w czerwonych bo chyba ich mamy wiecej jesli sie nie myle.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Laryś Pon 01 Lis 2010, 21:01

To super panie menago.Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejcsu:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Piotr Losik Pon 01 Lis 2010, 21:37

Aaa i jeszcze cos dla naszego coacha. Nie bylo cie Arku na pierwszym meczu zremisowanym z nimi 2:2 wiec tylko ci przyblize ze bedziemy grac z wielkimi chlopami i z tego co pamietam to ich mocna strona sa rzuty rozne. Moze wymyslisz jakas magiczna sztuczke na trening w srode Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  pawel cz Wto 02 Lis 2010, 12:52

PANIE PIOTRKU-LOSIKU.Moze ich mocna strona sa rzuty rozne ok!a nasz trener wymysli odpowiedni sposob na to tez bedzie super tylko musimy sie podporzadkowac temu co mowi.Ale nie zapominaj ze nasza mocna strona jestesmy my - TEAM. I wierze w to ze nawet z troszke rozbitym skladem jestesmy w stanie mocno ich pokiereszowac...
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  pawel cz Wto 02 Lis 2010, 12:55

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM OBECNYM I NIE OBECNYM O SKLADCE O KTOREJ MOWIL PRZEMEK-SZEMI.I PROSZE JA PRZYNIESC W SRODE NA TRENING LUB NAJPOZNIEJ NA SOBOTNI MECZ.DOTYCZY TO TYCH OBECNYCH.A URLOPOWICZOM ZYCZE MILEGO ODPOCZYNKU.
pawel cz
pawel cz

Liczba postów : 32
Join date : 23/10/2010
Age : 42
Skąd : z polandu hehe

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Admin Pią 05 Lis 2010, 13:44

Nie dostałem sms'a ze skladem, wiec za bardzo nie moge zaktualizowac strony.....Najwyzej Pablo wrzuć już tutaj sklad i kazdy sobie zajrzy...
Życzę wszystkim powodzenia w sobote..... cheers
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  pk.kramarczyk Sob 06 Lis 2010, 17:51

Witam chcialbym na poczatek wszytkim bardzo podziekowac za wspolny czas spedzony w Coop Utd.
Nie bede sie rozpisywal, dzisiaj musze podjac decyzje gdzie grac, naprawde duzy bol glowy, jednak odleglosc, praca oraz inne koncepcje stylu gry spowodowaly ze chcialbym zrezygnowac z Coop i poswiecic sie tylko jednej druzynie ktora bedzie Apollo FC.
Coop to wspaniala druzyna z duzym potencjalem dobrymi pilkarzami, ja nie jestem niezastapiony, trzeba troszke popracowac nad atmosfera i zamiast wytyczac sobie bledy indywidualne, zaczac traktowac sie jak druzyna z prawdziwego zdarzenia tzw. profesjonalny team czego w Coop Utd. niestety albo stety brakuje. Sad
Bede zawsze kibicowal i wiernie sledzil Romford League, zycze powodzenia, sukcesow i minimum srodka tabeli, poniewaz uwazam ze stac Was na to chlopaki!!!
Dziekuje bardzo za wspolna gre, pozdrawiam wszystkich, nie myslcie o mnie zle musialem podjac taka decyzje.

pk.kramarczyk

Liczba postów : 4
Join date : 28/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Laryś Sob 06 Lis 2010, 19:42

A ja napisze tak:słaby mecz w wykonaniu każdej formacji,i niech każdy sam w pierś się uderzy!!!Niekiedy można na siebie krzyknąć i to nie znaczy,że zły jest klimat w ekipie.Mi się tam podoba,hehe!To ma być zabawa(a poziom prezentujemy taki a nie inny...dziś wyjątkowo słabo),może dla niektórych za niski!Ja przychodze na mecze żeby mieć jakąś odskocznie,od szarego życia w Anglii!Nikt mi nie zabroni,żeby czasem się na kogoś wydrzeć,ja krytyke przyjmuje i staram się wyciągnąć wnioski i mnie jakoś to nie rusza.Walczymy dalej!Pozdro dla odchodzących...
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Piotr Losik Sob 06 Lis 2010, 20:07

Szkoda Pioter ze odchodzisz. Fajnie bylo grac razem. Dzieki za gole, bo kilka ich dla nas strzeliles. Mam nadzieje ze dla nowej druzyny tez troche postrzelasz. Powodzenia.

Co do dzisiejszego meczu to wiele nie ma co sie rozpisywac. Uwazam ze zagralismy slabo, chyba najslabszy mecz w wykonaniu naszej druzyny w tym sezonie. Dlaczego? Tu juz pozostawiam ocene coachowi. Na pewno na tle naszych przeciwnikow bylo widac ze nie gralismy jak druzyna w przeciwienstwie do nich. Wg mnie naszym najwikeszym problemem jest nieumiejstnosc wymiany kilku podan miedzy soba bez straty. Co do atmosfery to uwazam ze jest w porzadku. Dzisiaj rzeczywiscie bylo troche bardziej nerwowo chwilami, ale tez gralismy bardzo experymentalnym skladem wiec moze to tez mialo cos do rzeczy.
Bylo dzisiaj tez dwoch nowych graczy, ktorzy wg mnie zaprezentowali sie z dobrej strony: brat Nicka Dan i drugi to Czarek (Charlie). Niekotrzy z was Czarka znaja i wiedza jaki jest. Dzisiaj zagral bo na gwalt potrzebowalismy zawodnikow.
Obaj chca grac dla co-opu i obaj moga przychodzic co tydzien na treningi. Mysle ze co do Nicka brata nikt nie bedzie mial zastrzezen, natomiast co do mlodego (Czarka) to pewnie opinie sa rozne. Ja powiem tylko tyle ze Mlody sam pytal czy moglby ponownie grac z nami i z tego co mowi to sie zmienil i wydoroslal ze swojego "dziecinnego" zachowania. Widac ze mu zalezy bo na treningi ja go przywozic nie bede mogl i sam zaproponowal ze moze przyjezdzac autobusem i pociagiem, a taki dojazd nie jest latwy od miejsca gdzie mieszkamy.
Oczywiscie jesli ktos ma cos przeciwko to piszcie. Mlodemu podalem strone wiec pewnie bedzie mogl sie sam wypowiedziec.
Brawo Pawel! Wg mnie najlepszy gracz naszej druzyny w dzisiejszym meczu! A dla tych co ich nie bylo Pawel dzisiaj gral na bramce bo Szemi na holidayu. Zeby Szemi sie za bardzo nie przejal dodam ze Pawel puscil gola z karnego. Szemi takich rzeczy nie robi Very Happy Very Happy .A tak powaznie to przy karnym Pawel bez szans. Swietnie wykonany.
No coz panowie... Next week Very Happy Very Happy

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Laryś Sob 06 Lis 2010, 20:57

Każdemu trzeba dać szanse,a młody jak podpadnie to Szemi z nim porządek zrobi,hehe:)A druga sprawa:Piotrek super z Ciebie kolega i zycze Ci powodzenia...i sie nie obrażaj na mnie Smile Chwal się tutaj wynikami swojej ekipy...Trzym się Mały, ale wielki sercem do grania:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Laryś Sob 06 Lis 2010, 21:05

Aha zapomniałem:kolejny powód,że źle zagraliśmy(zwłaszcza w pierwszej połowie) to brak rozgrzewki(powód- późne przybycie na miejsce gdzie był rozegrany mecz )...I nie zgodze się z opiniami niektórych (też wysokich rangą,hehe),że wystarczy sie porozciągać,bo to jest złe myślenie!Dziś wybaczam:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Petergd Nie 07 Lis 2010, 09:35

to jaki byl wynik?

Petergd

Liczba postów : 10
Join date : 16/10/2010
Age : 44
Skąd : Purfleet/Gdynia

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Piotr Losik Nie 07 Lis 2010, 11:19

Dokladnie. Za pozno przybylismy. Na dowod powiem ze ja bylem pierwszy na miejscu, a zazwyczaj na wyjazdach jestem jeden z ostatnich Smile
Wynik 0:3. Sad

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  hirus Nie 07 Lis 2010, 13:56

Czesc chlopaki wlasnie wrocilem z polandi i jestem w szoku.Piotrus wielkie dzieki za to ze poswieciles nam swoj czas,za to ze strzeliles dla nas wiele waznych bramek NAPRAWDE WIELKIE DIEKI STARY.Mam nadzieje ze jeszcze kiedys zasilisz nasza druzyne.Po drugie.Brat Nicka jesli chce grac z nami to super kiedys tez nam pomagal i byl naprawde dobry.Niewiem jak wczoraj.Po trzecie Czarek.Trzeba dac mu szanse mlody jest to i w glowce nie dokonca ok Very Happy ale niech gra zawsze sie przyda bo ma umiejetnosci.Ale jesli cos bedzie nie tak to chwyce za gardelko jak kiedys i dowidzenia Very Happy .Po czwarte Czesiu ty dziadu chcesz mnie wygrysc? Laughing Ciesze sie ze ci dobrze poszlo bo mnie najprawdopodobniej nie bedzie co trzeci tydzien.Ale wytlumacz mi tylko jedno jak mozna karnego nie obronic chyba w srode ci pokaze o co chodzi.Zdradze ci moja tajemnice i mozesz mi organizowac mecz pozegnalny.Chyba zasluzylem co? Laughing Pozdro dla wszystkich

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

ELMHURST - COOP UTD    6/11/10 Empty Re: ELMHURST - COOP UTD 6/11/10

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach