Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

4 posters

Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Admin Wto 20 Wrz 2011, 12:05

H.Wood Hospital Vest zagrali 3 mecze z czego 2 przegrali i 1 wygrali. Drużyna jak najbardziej w naszym zasiegu, aczkolwiek takie mecze sa najciezsze.

Dam znac najszybciej jak bede mogl co ze mna w sobote...czy dam rade być od 14....

dzis juz wtorek, a ja mam dalej zakwasy jakbym gral wczoraj...masakra...

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Re: Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Piotr Losik Wto 20 Wrz 2011, 20:46

Powrot na swoje smieci. Pierwszy mecz na naszym boisku. Pora na zwyciestwo Smile .
Gramy w czerwoych strojach. Przeciwnicy graja w niebieskich.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Re: Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Piotr Losik Sro 21 Wrz 2011, 19:58

Sedziego bedziemy mieli tego co mielismy w meczach towarzyskich (taki duzy Angol). Moim zdaniem gosciu ok.
Mnie na treningu nie bedzie bo pracuje wiec do soboty.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Re: Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Admin Sob 24 Wrz 2011, 17:03

Mecz zakończył sie 3:3....Szkoda chyba teraz nerwow na opisywanie wszystkiego....masakra....
Ja Was wszystkich przepraszam za moje sytuacje z pierwszej połowy, bo było po meczu....Nie miałem dnia, dlatego chciałem zmiany, w dodatku ciezko sie gra z ciagłym mysleniem ze ci cos dolega....zreszta nie mam usprawiedliwienia, brak umiejetnosci i ciezki dzien, zreszta tak tez sie skonczyl......musimy cos pomyslec zeby zmienic gre w II polowkach, zawsze mamy podobny problem....pierwsza gramy super, druga nie ma druzyny....stracilimy bramke zaraz po wznowieniu drugiej polowy na 1:3 i w ostatniej minucie na 3:3....za duzo nerwow, stresu, krzykow, jakby wszyscy w tej lidze grali o mistrzostwo swiata....pod wzgledem atmosfery ta liga to masakra....pewnie ze gramy o honor i o wygrana, bo tej jest cel kazdego meczu...ale sami wiecie.....kto byl to widzial....szkoda soboty, bo wszyscy nerwowi....Ja ze swojej strony jeszcze raz przepraszam wszystkich za moje sytuacje, nie moge zasnac, a zaraz na nocke ;-)....Z Arkiem gra sie naprawde dobrze z przodu....to duze wzmocnienie, zreszta widac, jest skuteczny......pierwsza połowka byla naprawde dobra, duza akcji, probowalismy grac pilką, piekne podanie w uliczke Osmana do Arka i 1:0..
Shemy tez pochwaly, robiles co mogles....zreszta obrona tez....oni druga polowa nas zmiazdzyli.....tylko znow szkoda ze w ostatniej minucie, bo by sie frajerzy tak nie cieszyli....ale i tak skandaliczne jest to co sie stalo....
Za tydzien gramy z wiceliderem, ale oni grali jeden mecz i go wygrali wlasnie z tymi frajerami...wiec zobaczymy, aczkolwiek na pewno bedzie inna pilka....
Szkoda ze znow organizacyjnie nie moglismy zrobic tej zmiany, ja bym zszedl Piotr wskoczylby na atak, a w srodku by cos rozegral ten Wojtek.....
Pzdr wszystkich.....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty ;-)

Pisanie  Długi Sob 24 Wrz 2011, 17:26

Dzięki Jimmy chociaż szczerze Ci powiem że sam nie do końca jestem zadowolony z mojej postawy.Nie mam jeszcze tej kondycji i pewności siebie co potrzeba.Trening mnie ratuje i rower w tygodniu z dziećmi;-)Poza tym moja poprzednia przygoda z piłką opierała się tylko na obrońcy.Ale ta pozycja tez mi odpowiada i jak widać rozumiemy się nawzajem.Tracimy głupie bramki i my akurat nic z tym nie poradzimy.Wierze że Wojtek będzie miał ochotę z nami kopać i różnica w stylu gry będzie wielka.Takiego gościa własnie potrzebujemy.Pozdro Very Happy

Długi

Liczba postów : 4
Join date : 24/09/2011
Age : 38
Skąd : Grays

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Re: Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Piotr Losik Sob 24 Wrz 2011, 20:19

Zgadzam sie z Jimmim. Pierwsza polowa fantastyczna - gratulacje dla wszystkich! Druga dno i uwazam ze zjebka rowniez dla wszystkich. Powtorze t oco powiedzialem po meczu wygrywajac 3:0 do polowy i tracac 3 gole w drugiej na 3:3, ostatni gol w ostatniej akcji - dla mnie po prostu mamy problem z radzeniem sobie ze stresem jako druzyna. Nie uwazam ze to sa umiejetnosci bo w pierwszej polowie pokazalismy ze jestesmy o klase lepsi od tych pajacow, a umiejetnosci sie ot tak nie traci. Jeszcze cos co chyba po kazdym meczu bede komentowal. W tym meczu podania od bramki do obronow byly 2. Jedno w pierwsze polowie i jedno w drugiej. W drugiej nie bardzo to wyszlo, ale w pierwszej nie wiem czy ktos zauwazyl ale akcja, ktora zakonczyla sie pierwsza bramka zaczela sie wlasnie od podania do Zaka od Shemiego. I moim zdaniem powinnismy tak grac jak najwiecej. Powody: po pierwsze to oni beda musieli za nami biegac a nie my za nimi i sil wtedy starczy na dluzej. A po drugie bedziemy mieli znacznie wiecej z gry. Oczywiscie to tylko moja opinia.
Caly czas mowi sie ze nie ma srodka pomocy, rozumiem, ale panowie juz chyba prawie kazdy probowal swoich sil na tej pozycji i nie pamietam zeby bylo zdecydowanie lepiej. Moje rozwiazanie to rozgrywac pilke od obroncow przez srodek i do napastnikow, a nawet jak nie da rady podac do pomocnika to zawsze ktorys z obroncow moze to pilke wybic do przodu ale przynajmniej oni beda musieli sie wysilic zeby troche za nami pobiegac a tak to oni czekaja na swojej polowie bo wiadomo ze bedzie dluga pilka.
Uwazam rowniez ze w naszej obronie jest slaba komunikacja, i w kazdym meczu mamy po kilka sytuacji w ktorych widac ze brak jest pewnosci siebie i nie mowie tu tylko o Shemim, ktory czasami zwleka za dlugo zeby wyjsc do pilki ale takze nie widac zeby obroncy sie ze soba w ogole komunikowali.
Atak jest zdecydowanie nasza najmocniejsza strona jak narazie.
Jeszcze jedno. W drugiej polowie poszczegolni zawodnicy probowali zrywac sie troche do przodu i atakowac, ale byli to poszczegolni zawodnicy a nie cala druzyna. Skutek - jeden nasz zawodnik przeciwko 2 lub 3 przeciwnikow i byla to gra w dziada. Bylo widac ze nie ma u nas gry druzynowej w drugiej polowie i moim zdaniem to nas zgubilo. Wg mnie wygladalo to tak ze obrona sobie a pomoc sobie. Wg mnie jak pomocnicy widza ze nasi napastnicy atakuja to oni maja obowiazek zrobic to samo a nie stac albo jeszcze gorzej dwoch pojdzie a dwoch nie, i to samo obroncy. Pomocnicy ida do przodu to i obroncy musza podejsc wyzej. Uwazam ze tego dzisiaj bardzo brakowalo w drugiej polowie.

To sa tylko moje przemyslenia, i oczywiscie kazdy moze to inaczej widziec. Oczywiscie ja zagralem na takim samy poziomie w drugie polowie jak wiekszosc druzyny tzn na bardzo slabym.
Ale mimo tych wszystkich rzeczy u gory i tak jestem zadowolony, bo nie pamietam meczu w ktorym bysmy grali tak dobrze jak dzisiaj w pierwszej polowie. Oczywiscie oni tez mieli swoje szanse ale my ich mielsimy wiecej. Brawa dla Shemiego za akcje z pierszej polowy gdzie sam na sam pieknie noga wybronil strzal. Swietna interwencja Shemi.
Mysle ze powinnismy wrocic d owybory najlepszego zawodnika meczu, bo wydaje mi sie ze jest to fajna sprawa. Choc nie wiem kto zasluguje na to miano w tym meczu. Moimi faworytami sa: Shemi i Zaki. Shemi za ta akcje o ktorej wspomnialem, a Zaki uwazam ze byl dzisiaj bardzo mocnym punktem obrony i wlaczal sie w akcje ofensywne.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Wiecej fotek w galerii

Pisanie  Admin Nie 25 Wrz 2011, 14:02

W przerwie 3:0 dla nas ;-)

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 100_2410
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty H.Wood Hospital

Pisanie  Admin Nie 25 Wrz 2011, 14:05

Nie ma co sie dziwić, te barany już w nazwie mają skąd są....i nikt nie rozszyfrował wczesniej że to tuki z psychiatryka........
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty psicho

Pisanie  Martin Bugar - burger Pon 26 Wrz 2011, 13:01

chlapci zavse to samo .
1 vi viete ze mate biegat ale nebiegate
2 viete ze sa nesmiete nervovat ale sa nervujete

poco nehrate to svoje ? mysle ze tilko ta situacia s jimmim jest vazna . ktos na boisku uderi kohos do tvare , to nie jest ok.inak nic ine nie jest vazne nic NIC. 90 min mislet tilko na pilke ,nie 45 min a drugom pule sa tilko hadat jak taky kutasi . nesluchal som nikoho zvas poviedet ( pod tutaj potrebuje pomoc ) v drugej puli ste mali levom strane volnom 45 min , a dva gole prisli z levej strany ale ja misle ze vsistke.
ustavit se na boisku a kazdi pilkara, easy.

Martin Bugar - burger

Liczba postów : 7
Join date : 16/11/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Re: Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Admin Pon 26 Wrz 2011, 13:33

Masz Martin racje....tak myslalem juz na spokojnie....my musimy zdecydowanie rozstzygac mecze, to nie bedzie nerwowki...jakby bylo 5:0 dla nas do przerwy, moze byloby spokojniej....a tak jak beda wyniki na pograniczu remisu czy przegranej jedna bramka, to zawsze bedzie nerwowo....te nerwy i emocje tez sie biora stad ze czlowiek chce jak najlepiej, chce wygrywac....ale moze jednak lepiej sprobowac odpuscic sobie te przepychanki i skupic sie na grze....a druga sprawa uwazam ze duza wine zawsze za takie akcje na boisku ponosi ref, dlatego ze powinien w odpowiednim momencie ukrocic nerwy i sprowadzic kilka osob na ziemie, a tak jak cie ewidetnie ktos kopie, fauluje, opluwa, wyzywa, czy nie gwizdze spalonego albo gwizdze gdy go nie ma, jak sedzia nie reaguje to sam wprowadza nerwy....ja gralem w pilke i wyzwiska nie takie sa normalne, twarda gra tez....to nie szachy, ale atak czy kazdy faul bez pilki, powinien być ostro karany....no nic wnioski na rewanz z nimi...strzelilismy 2 gole (Arka i moj), gdzie urwalismy sie obroncom, wiec smialo mozna ich na szybkosc wziac i uniknac przepychanek, juz nie wspomne o moich dwoch sytuacjach, gdzie mimo ze sie w nich znalazlem, wyprzedzajac obroncow z bolacymi kolanami, mozna bylo ich tak zalatwic...
mysle ze to kolejny dobry material do przemyslen i analizy...
mam tylko nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - H.Wood Hospital Vest  24/09/11 Empty Re: Coop Utd - H.Wood Hospital Vest 24/09/11

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach