Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

4 posters

Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  Admin Wto 25 Paź 2011, 14:33

Drużyny nikomu nie trzeba przedstawiac....jedyna najlepsza nasza zemsta bedzie wygrana, najlepiej wysoka...
mnie nie bedzie, postaram sie dojechac na druga połówkę....

piszcie adres gdzie gramy...

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  Piotr Losik Sro 26 Paź 2011, 11:22

Witam, Ja bede, ale nie wiem ile pogram bo wciaz mam problem z noga. Chyba niepotrzebnie trenowalem w czwartek Sad . Moze do soboty cos sie poprawi.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  hirus Sro 26 Paź 2011, 12:47

Witam.Mam zla wiadomosc.Najprawdopodobniej do konca roku nie zagram.Na chwile obecna mam opuchnieta kostke i nie moge chodzic a co dopiero grac w pilke.Oczywiscie na mecz przyjade

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  Laryś Czw 27 Paź 2011, 17:15

Widzę,że drużyna się sypie....:(Jeśli nic nie jest skręcone,złamane lub zerwane,to można zęby zacisnąć i jazda...BO BOJU COOP!!!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  Admin Pią 28 Paź 2011, 17:02

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty 8:2 !!!

Pisanie  Admin Sob 29 Paź 2011, 16:34

Szkoda że tak wysoko...dojechalem na druga polowe i bylo juz 6:0 dla nich....w drugiej polowie sie troche poderwalismy i w zasadzie bylo 2:2, a mpglo byc lepiej bo mielismy kilka ladnych sytuacji....z tamtego zespolu gralo raptem 3 gosci reszta to dziadki z pierwszej dywizji, ale i tak byli do ogrania..tylko nie w takim skladzie....w kazdym badz razie nie mozna miec pretensji do nowych chlopakow, a nawet trzeba im bardzo podziekowac, natomiast pretensje trzeba miec do naszych, ktorzy nie dojechali....bo litosci ludziska, ale deklaracja czy bede na sobote + składka to minimum które sie wymaga a i to zawodzi....miejmy szacunek do samych siebie, bo ja tez dzis spalem kilka godzin i juz chyba sie nie poloze i jade 20 km, gdzie juz bylo po meczu, ale sie zapowiedzialem to pojechalem z nadzieja ze wywieziemy pkty.......
dziadki byly do ogrania, tym bardziej szkoda tak wysokiej porazki.....
jak trafimy na szkolna mlodziez, to co bedzie....nie chce nawet myslec...

a i dzieki dla Arka M. za wsparcie i granie w nieswoich butach...masakra i respect..
pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  hirus Sob 29 Paź 2011, 17:25

Ja mam tylko tyle do powiedzenia ze przejechalem dzisiaj na darmo rowno 150 kilometrow zaplacilem 4 razy za most a jakis kutas jeden z drugim olal mecz i nie przyjechal.Coraz bardziej zaluje ze sie w to gowno tj.Coop united zaangazowalem na kolejny sezon.Dzieki wszystkim za gre.Uwazam ze kazdy dal z siebie tyle ile mogl

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  Piotr Losik Nie 30 Paź 2011, 12:43

Arek chyba przez przypadek otworzyl nowy temat wiec zacytuje go tutaj zeby nie robic balaganu.
"Hirus w trakcie pisania swojego postu całkowicie zapomniałeś,że większość z nas gra w Coop United z własnej woli i zamiłowania do piłki.Nikt nas do tego nie zmusza.Nie można mieć pretensji do tych co z jakiś powodów nie dotarli na mecz.Zagraliśmy najgorszy mecz ze wszystkich.Po 30 min przegrywaliśmy 4:0 a 3 bramki były bramkarza.Bułgar również robił przy każdej okazji błąd i był do zmiany po 20 minutach.Wielkie dzięki za zaangażowanie dla nowego gracza w obronie.Szacunek dla Pawła.Cz za wszystko.Pomimo bólu pleców i wyniku walczył do końca.Dzięki Pawełku.Podziękowania również dla Wojtka.Lepszego środkowego nie znajdziemy.Widoczny jest brak Larysia na tyłach.Brakowało mi również Jimmiego w 1 szej połowie z przodu.Z mojej strony mam sobie do zarzucenia sytuację z końcówki po podaniu Jimmiego.Walczyłem jak mogłem ale nic z tego nie wyszło.Dzięki za ponowne zaufanie mi przy karnym.Szemik zdrowiej i Laryś wracaj Potrzebujemy was na następny mecz."

Calkowicie zgadzam sie co do Wojtka. Rewelacja. Mecz przegralismy rzeczywiscie po indywidualnych bledach. 3 pierwsze rzuty rozne i 3 gole i do tego karny za faul poza polem karnym- no coz.
A i dzieki ze mnie pytales czy chce strzelac karnego ale mi w zupelnosci wystarczy ze udalo sie go wywalczyc a strzelanie zostawiam tym co sie czuja w tym pewni a twoj karny byl bardzo pewnie wykonany.
Nie zgadzam sie jednak z tym ze nie mozna miec pretensji do tych ktorzy nie dojechali, bo skoro ktos sie oferuje ze bedzie to musi byc i rozumiem ze kazdemu moze cos pilnego wypasc ale u nas co mecz jest problem ze skladem praktycznie odkad powstala ta druzyna. I tak jak Jimmy napisal jesli mowisz ze bedziesz to masz byc plus skladka miesieczna to minimum ktore kazdy w tej druzynie musi spelnic. Wg mnie jesli ktos tego nie potrafi zrobic to jest to brak szacunku dla kolegow z druzyny. Dodalbym jeszcze do tego minimum trening co tydzien. Oczywiscie szacunek dla chlopakow, ktorzy zagrali w miejsce nieobecnych.
Co do nieobecnych zapomnialem wspomniec wczoraj ze za tydzien mnie nie bedzie. Wyprawiamy urodziny mojej malej - 2 latka yupppi Very Happy
ps. Na treningu bede normalnie.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11 Empty Re: H.Wood Hospital - Coop Utd 29/10/11

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach