Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CO-OP UNITED V ROWHAM

3 posters

Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  hirus Czw 12 Sty 2012, 07:34

Nie wiem czy ktos jeszcze to czyta ale w sobote mamy wazny mecz.Z moich wyliczen wynika ze bedzie najmocniejsza ekipa z mozliwych Very Happy I az 5 rezerwowych.Tego jeszcze nie bylo.A ja prawie namowile Wladka do powrotu.Wiec bylo by 6 rezerwowych.Wymieniam kto nbedzie napewno.Shemi,Kuba,Wietrzyk,Demczuk,Losiu,Juris,Wojtek,Radek,Zaki,Jimmi,Szulik,Osman,Mark,Martin,Craig,Drew i moze Władek.Co wy na to? Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  hirus Czw 12 Sty 2012, 07:36

cos mi tu poucinalo plus Craig Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Admin Czw 12 Sty 2012, 11:51

No pieknie to wyglada.....trzeba sie sprezyc i ugrac jakies punkty w koncu.....3mam kciuki i do zobaczenia w sobote.....damy rade....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Piotr Losik Sob 14 Sty 2012, 22:02

Piekny mecz panowie. Gratuluje calej druzynie. Wynik 4:1 uwazam ze jak najbardziej sprawiedliwy. Bylismy wyraznie lepsza druzyna i jesli bedziemy tak grac co tydzien to nie mamy se co martwic o wyniki. Warunek: Musimy miec odpowiedni sklad w kazdym tygodniu tak jak dzisiaj. No i szczegolne gratulacje dla nowego gracza. Nie pamietam imienia ale 3 gole w jednym meczu i to w pierwszym to naprawde niezle osiagniecie. Ja np strzelilem tyle samo w 3 sezonach Very Happy . A w sumie to te 3 gole byly wszystkie w jednej polowie. Jeszcze raz gratulacje dla calej druzyny.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Admin Nie 15 Sty 2012, 12:05

Nio bardzo ładny mecz, przede wszystkim bardzo duzo ładnych akcji i szybka gra, był moment ze nie schodzilismy z ich polowy...i to mnie chyba dobilo, w drugiej polowie juz zdecydowanie brakowalo mi sil.....ciesze sie ze skutecznosci nowego gracza, bo troche mnie psychicznie odciazy i moze sie odblokuje, chociaz pomimo slabej mojej skutecznosci, mam nadzieje ze wnosze cos jeszcze do druzyny, zdecydowanie lepiej mi ostatnio wychodza asysty....
Dwa Arki w obronie to tez chyba recepta na lepsza obrone, zagrali naprawde swietnie.....wszystkim gratuluje i 3mam kciuki w nastepnym meczu, bo przyjdzie sie sprawdzic z duzo bardziej wymagajacym rywalem, jakim jest elmhurst, bo porownujac te dwie druzyny, to niebo a ziemia......rowham praktycznie gralo bezdotykowo, malo fizycznych starc i moglismy pograc pilka, a z elmhurst chyba kazdy pamieta......

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Piotr Losik Nie 15 Sty 2012, 15:42

Co ja bym jeszcze dodal to to ze jest to jeden z niewileu meczy w ktorych zagralismy obie polowy na podobnym dobrym poziomie a to dobry znak. Elmhurst to te wielkoludy wiec najwazniejsza rzecz jaka musimy pamietac to wszystko grac dolem.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Piotr Losik Pon 16 Sty 2012, 18:03

Czy ktos sie orientuje ile meczy wgralismy w sumie w tym sezonie? Bo mi sie wydawalo ze 4 a w tabeli widze 3??? Chyba ze cos zle policzylem. Wydaje mi sie ze nam nie dodali ostatniego zwyciestwa. Moze ktos sie lepiej orientuje ode mnie???

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Admin Czw 19 Sty 2012, 11:53

mamy 4 zwyciestwa i 2 remisy......jak nie ma jeszcze na ich stronie to musza uaktualnic.....
zreszta ta ich strona tez cos nawala ostatnio
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

CO-OP UNITED 	  V 	  ROWHAM Empty Re: CO-OP UNITED V ROWHAM

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach