Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

5 posters

Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Admin Czw 10 Lis 2011, 18:33

Panowie i Panie mecz za 6 pkt.....ktory trzeba wygrac....druzyna ostatnia w tabeli...
pełna mobilizacja....

chyba gramy u siebie...ale potwierdzcie to.....
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Piotr Losik Czw 10 Lis 2011, 21:11

tak gramy u siebie, stroje niebieskie. Zaki tez juz bedzie.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Admin Sob 12 Lis 2011, 17:43

Chcialbym wszystkim podziekowac i przeprosic, ale ja czasem musze sobie pokrzyczec, to uwalnia u mnie ukryte pokłady energii.....ostatnio jakis mecz obiecalem sobie ze nei bede sie odzywal i zagralem piach, przeszedlem obok meczu......nigdy nie chce nikogo urazic.....wiec to co sie dzieje czasem na boisku, to sie bierze stad ze czlowiek chce jak najlepiej i nie bierzcie sobie tego do siebie.....

pierwszy krok zaliczony jeszcze 3 mecze i 7 pkt....do zdobycia....

co do meczu, wymeczylismy strasznie....to zwyciestwo, no ale nic takie mecze sie zdarzaja a nawet z teoretycznie slabszymi druzynami sa najgorsze...

specjalne podziekowania dla Larysia za poswiecenie, prosto z lotniska....tez trzymal to nasza obrone.....THX

I specjalne życzenia urodzinowe dla SHEMIEGO......18 ma sie tylko raz....
Ustawimy sie na flaszeczke i dobrze 3 pkt sa to bedziesz mial lepszy humor w swoim dniu...... lol!
pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Admin Sob 12 Lis 2011, 18:01

Harold Hosp znow wygrywa u siebie...a Northend A tylko remisuje u siebie z Upminster...a to niespodzianki.......

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Tab10
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  hirus Sob 12 Lis 2011, 20:12

Dzięki za życzenia.Ale najlepszym prezentem są dla mnie 3 punkty.Co do meczu to faktycznie pójdżmy jutro do kościoła i dajmy na msze.Ale Śląsk tez większość meczy wygrywa 1-0 a jest liderem.Dzięki chłopcy za walkę i za te ważne 3 punkty

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Laryś Sob 12 Lis 2011, 20:18

Admin napisał:Chcialbym wszystkim podziekowac i przeprosic, ale ja czasem musze sobie pokrzyczec, to uwalnia u mnie ukryte pokłady energii.....ostatnio jakis mecz obiecalem sobie ze nei bede sie odzywal i zagralem piach, przeszedlem obok meczu......nigdy nie chce nikogo urazic.....wiec to co sie dzieje czasem na boisku, to sie bierze stad ze czlowiek chce jak najlepiej i nie bierzcie sobie tego do siebie.....

pierwszy krok zaliczony jeszcze 3 mecze i 7 pkt....do zdobycia....

co do meczu, wymeczylismy strasznie....to zwyciestwo, no ale nic takie mecze sie zdarzaja a nawet z teoretycznie slabszymi druzynami sa najgorsze...

specjalne podziekowania dla Larysia za poswiecenie, prosto z lotniska....tez trzymal to nasza obrone.....THX
Hehe,to był zwariowny dzien:)A podziękowania to dla Marty,ze zezwolila mi przyjechac:)Shemi 3razy do mnie dzwonił,ale już za pierwszym razem mnie namówił.Fajnie,że dołożyłem swoją cegielkie do zwycięskiego meczu,juppi!I jeszcze jedno:po tych trzech tygodniach nieobecności czułem się jakbym grał w innym zespole-niestety słabszym...o co panowie chodzi?Pozdro i dziekuje za meczyk:)
I specjalne życzenia urodzinowe dla SHEMIEGO......18 ma sie tylko raz....
Ustawimy sie na flaszeczke i dobrze 3 pkt sa to bedziesz mial lepszy humor w swoim dniu...... lol!
pzdr
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Laryś Sob 12 Lis 2011, 20:34

Laryś napisał:
Admin napisał:Chcialbym wszystkim podziekowac i przeprosic, ale ja czasem musze sobie pokrzyczec, to uwalnia u mnie ukryte pokłady energii.....ostatnio jakis mecz obiecalem sobie ze nei bede sie odzywal i zagralem piach, przeszedlem obok meczu......nigdy nie chce nikogo urazic.....wiec to co sie dzieje czasem na boisku, to sie bierze stad ze czlowiek chce jak najlepiej i nie bierzcie sobie tego do siebie.....

pierwszy krok zaliczony jeszcze 3 mecze i 7 pkt....do zdobycia....

co do meczu, wymeczylismy strasznie....to zwyciestwo, no ale nic takie mecze sie zdarzaja a nawet z teoretycznie slabszymi druzynami sa najgorsze...

specjalne podziekowania dla Larysia za poswiecenie, prosto z lotniska....tez trzymal to nasza obrone.....THX
Hehe,to był zwariowny dzien:)A podziękowania to dla Marty,ze zezwolila mi przyjechac:)Shemi 3razy do mnie dzwonił,ale już za pierwszym razem mnie namówił.Fajnie,że dołożyłem swoją cegielkie do zwycięskiego meczu,juppi!I jeszcze jedno:po tych trzech tygodniach nieobecności czułem się jakbym grał w innym zespole-niestety słabszym...o co panowie chodzi?Pozdro i dziekuje za meczyk:)
I specjalne życzenia urodzinowe dla SHEMIEGO......18 ma sie tylko raz....
Ustawimy sie na flaszeczke i dobrze 3 pkt sa to bedziesz mial lepszy humor w swoim dniu...... lol!
pzdr
Tam gdzieś w środku powyżej jest mój wpis-nie wiem dlaczego się tak zmiksowało.Shemi 100 lat,sorki w tym wieku to już chyba życzy się 200 lat:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Piotr Losik Nie 13 Lis 2011, 14:34

Rzeczywsicie wyglada to troche inaczej niz kilka tygodni temu... Gorzej. Jesli chodzi o moja forme to sprawa jest prosta. Brak treningu. Oczywiscie rozumiem ze wczesniej robi sie ciemno, ale ja wiem ze jak nie trenuje to gram gorzej. Jak sie uda to moze cos pobiegam z pilka w tygodniu zeby nie bylo katastrofy w soboty.
Brawo dla calej druzyny za mecz. Mimo ze nie gralismy rewelacyjnie to mysle ze zasluzylismy na zwyciestwo.

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  hirus Pon 14 Lis 2011, 01:49

Ja jestemza treningami.Jesli sa chetni to prosze o kontakkt

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  hirus Pon 14 Lis 2011, 01:54

Tylko do Largo.Wal sie na ryj Razz Swoją drogą zycze wszystkim w tym klubie zeby dotrwali do 36lat i zeby pilka byla ich pasja

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Laryś Wto 15 Lis 2011, 17:50

hirus napisał:Ja jestemza treningami.Jesli sa chetni to prosze o kontakkt
Napisze Wam co ja robie w tygodniu.
Poniedziałek:
-Rozbieganie po meczu(truchcikiem z nogi na noge)30min + rozciaganie 5-10min.
Środa:
-Trucht 7-8 min.
-Rozciaganie 10 min.
-10 x 100 m. interwałem:czyli 100m przebieżka na ok 50-60% i powrót w truchcie lub w marszu.
Dużo czasu to nie zajmuje,ale naprawde człowiek lepiej się czuje.To taka mała podpowiedz z mojej strony.Ciekawe kto z tego skorzysta:)
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Arek Bogusz Nie 20 Lis 2011, 17:37

Larry w policji ci sie to nie przyda... Razz:P hehe ale Laryś ma racje... male rozbieganie a organizm sie lepiej czuje...

Arek Bogusz

Liczba postów : 45
Join date : 19/10/2010

Powrót do góry Go down

ROWHAM - COOP UTD  12/11/11 Empty Re: ROWHAM - COOP UTD 12/11/11

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach