Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moja rejestracja zaakceptowana więc witam was na stronce;-)

2 posters

Go down

Moja rejestracja zaakceptowana więc witam was na stronce;-) Empty Moja rejestracja zaakceptowana więc witam was na stronce;-)

Pisanie  Długi Sob 24 Wrz 2011, 16:51

Pisze pierwszy raz wiec wiadomość może być obszerna.Cieszę się naprawdę że dołączyłem wreszcie do tego zespołu.Miało to się stać już w poprzednim sezonie ale życie osobiste trochę pokrzyżowało mi plany.Najważniejsze że już mogę grać i wróciła ogromna motywacja do tego.Co mogę powiedzieć po tych dwóch spotkaniach w tej dywizji i w tej klasie rozgrywkowej jako swieżak Very Happy To jest naprawdę szokujące jak widoczny jest wręcz wstręt do nas większości skrzywdzonych przez życie postaci z drużyn przeciwnych.Naprawdę momentami nie da się tego znieść a to niestety odbija się na naszej jakości gry.W drugim już meczu niekiedy już proszę tych obrońców żeby przestali już mnie kopać,pluć i łapać za jaja gdy piłka jest na drugim końcu boiska.Sytuacja dzisiaj z Przemkiem najlepiej pokazuje co się dzieje.Wydaje mi się jednak że nic z tym nie możemy zrobić.Musimy swoją wyższość nad tymi burakami udowodnić na boisku.Z mojego punktu widzenia ten zespół jest naprawdę ciekawy lecz brakuje nam środkowego pomocnika.Grałem w ataku te mecze i brakuje tam piłek.Lecz newsy są dobre nadchodzi pomoc i to klasowa.Mogliśmy mieć 6 punktów a mamy 2.Wiele spotkań przed nami i aby nam wszystkim zdrówko dopisywało.Tego Wszystkim Życzę.Dozobaczyska. P.S Jimmy wielki podziw i szacunek za wykonanie stronki.Prześle Ci jakoś fotkę żebyś dodał Laughing

Długi

Liczba postów : 4
Join date : 24/09/2011
Age : 38
Skąd : Grays

Powrót do góry Go down

Moja rejestracja zaakceptowana więc witam was na stronce;-) Empty Re: Moja rejestracja zaakceptowana więc witam was na stronce;-)

Pisanie  Admin Sob 24 Wrz 2011, 19:28

Witam Cię Arku na forum...trzeba rozchulac te stronke, bo ja nie robie tego dla siebie i nie mam z tego zadnych profitów, poza "znow siedzisz na tym komputerze" z ust mojej zonki>> ;-) hehe jest wyrozumiala, chociaz dzis na meczu i jej nerwy puscily...
Co do meczu, tak jest caly czas i nie da sie siedziec cicho jak tak jak napisales, wyzywaja cie czy opluwaja...to jest nasz syndrom, bo mowimy i przeklinamy na nich po polsku, poza tym kazdy z nas wie ze jest wielu patologicznych brytyjskich debili ktorzy nas nienawidza....Piotrkowi dzis tez powiedzieli zeby wyp...do Polski, a Osmana i Zakiego wysmarowali od black cuntow....masakra
Dzisiejsza druzyna to byla niezwykla patologia....
Druga sprawa, ze musimy mecze rostrzygac wczesniej.....gdybym strzelil dzis dwa razy wiecej, nie byloby tematu....no ale nic...ale mielismy te sytuacje, a oni tez grali w linii na spalone, a jednak dalo sie pograc....jak dostaniemy kogos do srodka, kto porozgrywa, bedzie wiecej akcji i bramek....
Co do zdjecia, domyslam sie ze chodzi ci o Avatar'a....mozesz i chyba musisz dodac sam wejdz na swoj profil i tam gdzies jest zaladuj zdjecie....
Byle bylo zdrowie i motywacja....
i na pocieszenie....jestesmy druzyna na razie niepokonaną.... ;-)

pzdr
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach