Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

2 posters

Go down

witam was nsłabiaki;-0) Empty witam was nsłabiaki;-0)

Pisanie  Długi Sob 29 Paź 2011, 22:01

Hirus w trakcie pisania swojego postu całkowicie zapomniałeś,że większość z nas gra w Coop United z własnej woli i zamiłowania do piłki.Nikt nas do tego nie zmusza.Nie można mieć pretensji do tych co z jakiś powodów nie dotarli na mecz.Zagraliśmy najgorszy mecz ze wszystkich.Po 30 min przegrywaliśmy 4:0 a 3 bramki były bramkarza.Bułgar również robił przy każdej okazji błąd i był do zmiany po 20 minutach.Wielkie dzięki za zaangażowanie dla nowego gracza w obronie.Szacunek dla Pawła.Cz za wszystko.Pomimo bólu pleców i wyniku walczył do końca.Dzięki Pawełku.Podziękowania również dla Wojtka.Lepszego środkowego nie znajdziemy.Widoczny jest brak Larysia na tyłach.Brakowało mi również Jimmiego w 1 szej połowie z przodu.Z mojej strony mam sobie do zarzucenia sytuację z końcówki po podaniu Jimmiego.Walczyłem jak mogłem ale nic z tego nie wyszło.Dzięki za ponowne zaufanie mi przy karnym.Szemik zdrowiej i Laryś wracaj Razz Potrzebujemy was na następny mecz.

Długi

Liczba postów : 4
Join date : 24/09/2011
Age : 38
Skąd : Grays

Powrót do góry Go down

witam was nsłabiaki;-0) Empty Re: witam was nsłabiaki;-0)

Pisanie  hirus Nie 30 Paź 2011, 14:26

Areczku zle mnie zrozumiales.Chodzi mi o to ze nie moze byc tak zebysmy sie dowiedzieli na godzine przed meczem nie ma 2 zawodnikow z pierwszego skladu.Powiedz ze nie mam racji.