Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coryton Athlrtic Res - Coop Utd

3 posters

Go down

Coryton Athlrtic Res - Coop Utd Empty Coryton Athlrtic Res - Coop Utd

Pisanie  Admin Wto 03 Sty 2012, 11:50

Wracajac z przerwy swiatecznej, pierwszy mecz rewanzowy u chyba lidera......
Powodzenia
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coryton Athlrtic Res - Coop Utd Empty Re: Coryton Athlrtic Res - Coop Utd

Pisanie  hirus Pią 06 Sty 2012, 15:31

mam tylko nadzieje ze wogole do tego meczu dojdzie.Chyba ludzie potracili zapal do gry a szkoda

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coryton Athlrtic Res - Coop Utd Empty Re: Coryton Athlrtic Res - Coop Utd

Pisanie  Piotr Losik Sob 07 Sty 2012, 21:57

Krotko o meczu:

Bardzo szybko stracony gol i sporo bledow w obronie w pierwszych 20-30 minutach. Uwazam ze najwiekszym minusem dzisiaj byla gra obrony i nie chodzi mi o gre poszczegolnych zawodnikow tylko o formacje. Praktycznie w ogole nie bylo lini. W drugiej polowie zagralem na prawej obronie i widze ze Mark nie trzyma lini tylko sie cofa wiec mu mowie ze Arek jest ostatni a on mi mowi ze Arek za daleko wychodzi. Czy wychodzil za daleko czy nie to nie wiem, ale panowie ktos w tej obronie musi byc od rzadzenia bo jak jest samowolka to daleko nie zajdziemy.

Wiec jak juz mowilem uwazam ze w pierwszej polowie mielismy sporo szczescia ze nie stracilismy wiecej goli. Ale oczywiscie sa tez plusy, mowie tu o grze zespolowej. Gralismy jak druzyna i mielismy swoje szanse. Nie wiem jak w pierwszej polowie ale w drugiej na pewno nie bylismy slabsza druzyna. Biorac pod uwage braki w skladzie mysle ze naprawde nie zle to wygladalo. No i Wojtek - wielki spokoj i piekny gol. Brawo!

W nastepnym meczu gramy z outsajderem, ktory wyraznie jest w formie. Dwa ostatnie mecze wygrali - sa to jedyne ich wygrane wiec latwo nie bedzie. Dobre wiesci to to ze nastepne 3 mecze gramy u siebie.

Pozdrawiam

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coryton Athlrtic Res - Coop Utd Empty Re: Coryton Athlrtic Res - Coop Utd

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach