Coop United
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

4 posters

Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  Admin Czw 15 Gru 2011, 12:19

Przeyjezdza do nas lider na mecz pucharowy. Prawdopodobnie zagra z nami poraz ostatni Larys, wiec trzeba sie zmobilizowac i zagrac jak na Coop UTD przystalo.....i nie mam tu na mysli ostatnich wynikow....potrafimy grac tylko czegos brakuje.....


UWAGA!!!
Gramy o 13:30...........................................................................

Do boju Coop
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Wspomnień czar ;-)

Pisanie  Admin Pią 16 Gru 2011, 15:37

Niech kazdy zobaczy sobie to zdjecie, to bedzie wiedzial dlaczego nasza obrona ma az 45 goli straconych po 11 meczach

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Lary610

I kazdego moze da sie zastapic, ale zobaczcie tę wolę walki i szczerą radość ze zdobycia bramki, te pozytywne emocje, ktorych brakuje..........
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 14/10/2010
Age : 43
Skąd : Purfleet

http://coopunited.keep.pl

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  Laryś Pią 16 Gru 2011, 16:58

Dobra fota,hehe:)Tak,to będzie mój ostatni mecz,na pewno będzie mi brakowało tej ekipy.A teraz koniec sentymentów tylko trzeba jutro wejsc na boisko i skopać im dupę!
Admin napisał:Niech kazdy zobaczy sobie to zdjecie, to bedzie wiedzial dlaczego nasza obrona ma az 45 goli straconych po 11 meczach

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Lary610

I kazdego moze da sie zastapic, ale zobaczcie tę wolę walki i szczerą radość ze zdobycia bramki, te pozytywne emocje, ktorych brakuje..........
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  hirus Pią 16 Gru 2011, 18:53

Lary przysiegam jutro specjalnie dla Ciebie gram 200%.A huj niech strace 300% Very Happy

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  Laryś Sob 17 Gru 2011, 18:32

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za kilka sezonów w tej drużynie.Było to dla mnie wielkie wyróżnienie-szczerze!Dziękuje za te lepsze i gorsze mecze,bo w każdym były chwile o których będę pamiętał.Dziękuje za prezent-będzie to super pamiątka na lata.Zajmie honorowe miejsce w moim domu-obok pamiątek z mojego sportowego życia.Byłem twardy,ale tak naprawdę łezka się w oku zakręciła:)Aha chciałem jeszcze powiedzieć,że ta drużyna musi mieć dobrego trenera skoro z bobsleisty zrobił piłkarza:)Życzę Wam powodzenia w dalszej części sezonu-jak było widać w dzisiejszym meczu to jednak poptrafimy grać,więc walczcie by ta drużyna nadal istniała,a ja już z Polski będę śledził jej wyniki.DZIĘKUJĘ!
Laryś
Laryś

Liczba postów : 160
Join date : 17/10/2010
Age : 44
Skąd : Gravesend

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  hirus Sob 17 Gru 2011, 19:40

Michał wielkie dzieki za gre w naszej druzynie.za oddane serce dla niej,za oddane zdrowie,za super rozgrzewke przed kazdym meczem
[wliczajac rozciaganie} Very Happy za wszystko co dales tej ekipie.Jestem dumny ze moglem poznac i grac z takim gosciem jak TY.Misiek nie ma ludzi nie zastapionych ale Ciebie zastapic jest nie mozliwe i tyle.Ja wiem ze wszyscy sa twardzi ale dziekujac ci za gre w szatni prawie sie poplakalem.A teraz piszac te slowa naprawde rycze.Baba ze mnie co?NAJLEPSZEGO MISIEK

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  hirus Sob 17 Gru 2011, 20:08

Żeby wszyscy wiedieli koga stracilismy.Znalazł mój syn w necie.http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Zblewski

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  hirus Sob 17 Gru 2011, 20:23

Ale mamy jeszcze jednego slawnego zawodnika.Wrzucam link i taka mala zabawa kto rozpozna Wojtka Ogórka.https://www.youtube.com/watch?v=FjZVDyL7q8o&feature=related

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Dla Wojtka i nie tylko.Polar mój ukochany klub

Pisanie  hirus Sob 17 Gru 2011, 20:41

http://www.weszlo.com/news/7878-Polar_Wroclaw_Pamietacie_jeszcze_ze_istnial_kiedys_taki_klub.Dolny rzad moj serdeczny przyjaciel Paweł Lis a obok niego nasz W Very Happy ojtuś

hirus

Liczba postów : 154
Join date : 15/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  Piotr Losik Sob 17 Gru 2011, 23:36

Wszystko pieknie ale jestem w szoku ze w tych biografiach nie ma nawet wzmianki o coop united! Przeciez to szczyt marzen kazdego sportowca! Wstyd!

A tak na powaznie to jeszcze raz dzieki Larys za wszystko. Za gre, walke (nie mowie tu o twojej walce na piesci po ktorej wyleciales z boiska Very Happy ), i za caly twoj wklad, nawet za to rozciaganie Very Happy . Rzeczywiscie nie latwo bedzie cie zastapic. NA kazdej pozycji ktorej z nami grales sprawdziels sie rewelacyjnie: Atak, obrona, czy pomoc. Szkoda ze nie miales szansy zagrac na bramce moze w koncu by ci cos nie wyszlo Very Happy .
Powodzenia

Co do meczu:
Zagralismy 11 przeciwko 10 ale gralismy przeciw liderowi i uwazam ze zagralismy dobrze. I powiem ze jest to jeden z niewielu meczy po ktorym wciaz czuje nogi i mimo dogrywki moglbym wciaz jeszce pograc. A to dlatego ze nareszcie gralismy pilka po ziemi i staralismy sie podawac pilke miedzy soba zamiast tylko ja wybijac do przodu i liczyc na szybkosc napastnikow. Czlowiek duzo mniej sie meczy jak biega z pilka niz bez niej i przyjemnosc tez zdecydowanie wieksza. Mam nadzieje ze juz tylko tak bedziemy grali.

Co do naszej kadry nie wiem jakie sa dalsze plany ale jedno jest pewne Larry odszedl, Jimmy z tego co dzisiaj zrozumialem tez juz raczej tylko od czasu do czasu nas wspomoze. Musimy miec nowych ludzi - szczegolnie w obronie.

Wesolych swiat i szczesliwego nowego roku zycze wszystkim, ktorzy w sercu maja COOP UNITED!

Piotr Losik

Liczba postów : 190
Join date : 16/10/2010

Powrót do góry Go down

Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup   17/12/11 Empty Re: Coop Utd - Coryton Athletic Res in Millenium Cup 17/12/11

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach