Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

9 posters

Go down

Coop Utd - Real Dagenham Empty Coop Utd - Real Dagenham

Pisanie  Admin Pią 15 Paź 2010, 11:30

Czeka nas bardzo ciężki mecz. Real rozegrał 3 mecze i zdobył 16 bramek. Przegrał tylko z liderem ligi.

Pisanie  arek Pią 15 Paź 2010, 17:09

Bo do tej pory nie trafili jeszcze na nas, dacie rade chłopaki!!!

arek

Liczba postów : 66
Join date : 15/10/2010
Age : 37
Skąd : Higham

Pisanie  hirus Pią 15 Paź 2010, 20:24

Damy rade bo jestesmy lepsi.Obiecuje ze wypije kawe na pobudzenie.Jimi super pomys z tym forum pozdrowionka Very Happy

hirus

Liczba postów : 154

Pisanie  hirus Pią 15 Paź 2010, 20:30

Ale jednak przegral czyli nie musza byc tacy mocni.Liczy sienastawienie przed meczem,Walka i serce do gry Shocked

hirus

Pisanie  arek Sob 16 Paź 2010, 05:53

Walka i serce do gry to podstawa, a na dodatek jeszcze kawa na pobudzenie........ ja tu nie widze innej opcji niż wygrana!!!

arek

Age : 37

Coop Utd - Real Dagenham Empty Dobry mecz, ale sędzia zawalił

Pisanie  Admin Sob 16 Paź 2010, 16:38

Dla tych nieobecnych.....
Przegrywaliśmy już 0-2 i podnieslismy się (za to chwala zespolowi) na 2-2. Poczatek drugiej połowy trochę przespany i stracilismy bramkę (2-3). No i zaczeły sie nasze ataki. Było trochę ładnych akcji, bramkowych, sam Nick mogl dolozyc jeszcze 2 bramki. W koncu strzelamy na 3-3 10 minut przed koncem, sedzia pokazuje na srodek. Cieszymy sie jak dzieci, po czym sedzia liniowy (od przeciwnika) konsultuje ze niby byl spalony, tez wymyslil na poczekaniu i co.....SEDZIA ZMIENIA DECYZJE!!!
Szok....nastepne 10 minut goracych dyskusji i szlag czlowieka trafia....potrafia zmotywowac czlowieka, tym bardziej szkoda pkt.....

Pisanie  Piotr Losik Sob 16 Paź 2010, 20:50

Mecz super. Jak Nick powiedzial najlepszy mecz jaki zagralismy w tym sezonie. A najwazniejsze ze atmosfera jest super. Dzisiaj braklo troche szczescia ale z taka gra na punkty nie bedziemy musieli dlugo czekac. Gratulacje dla man of the match. Brawo arek!!! I oczywiscie gratulcaje dla strzelca obu goli GREAT GAME AND GREAT GOALS NICK!! GO ON COOP!!!!

Piotr Losik

Liczba postów : 190

Pisanie  arek Nie 17 Paź 2010, 04:00

No prosze, taki mecz mnie ominal, jak bym wiedzial ze tak bedzie to napewno bym przyjechal. W sumie to troche jestem zly ze mnie to ominelo, zycie

arek

Age : 37

Pisanie  Laryś Nie 17 Paź 2010, 12:30

Mnie nie było i od razu klimat się w drużynie zmienił:)A poważnie to gratulacje za walkę!Powodzenia w następnym meczu!!!

Pisanie  ares Nie 17 Paź 2010, 14:23

Ja jestem zdania że przegraliśmy przez Kube miał grać i gorączke sobie wymyślił :-) przecież na kogos trzeba zwalić wine a tak naprawde to mecz był bardzo ładny pozatym że mam spuchniętą kostkę ale może do środy będzie oki pozdrowionka do środy Twisted Evil

ares

Liczba postów : 23
Age : 37
Skąd : Ziemi

Pisanie  Petergd Nie 17 Paź 2010, 20:24

eee tam jaka gorączka. Kuba sie nawalił dzień wczesniej i nie mógł biegać bo mu żołądek podchodzil do gardła. Na takich pijokach to my nic nie zbudujemy Razz

Petergd

Liczba postów : 10
Age : 44
Skąd : Purfleet/Gdynia

Coop Utd - Real Dagenham Empty Przynajmniej jeden szczery

Pisanie  Admin Nie 17 Paź 2010, 20:38

No to pieknie....Jak sie Franek Smuda dowie...tylko niech Kuba nie mowi u kogo był i z kim pił, bo afera murowana... Evil or Very Mad

Age : 44

Coop Utd - Real Dagenham Empty WYGRAMY...

Pisanie  pawel cz Sob 23 Paź 2010, 10:03

HEJKA DLA WSZYSTKICH, SORKI ZA OPÓŹNIENIA ZE SKŁADEM I OPIER....-SZEMI Smile ALE PO WYROKU W ZAWIASACH 12 MIESIĘCY JESTEM ZWARTY I GOTOWY!! DO BOJU COOP- TEAM Twisted Evil

Pisanie  pawel cz Sob 23 Paź 2010, 15:22

PANOWIE WIELKIE PRZEPROSINY DLA WAS WSZYSTKICH ALE NIE BYLEM WSTANIE KONTYNUOWAC MECZU.BOL BYL ZBYT SILNY NAWET DLA MNIE ...